Емаль акрилова органорозчинна фасадна LUXE
  • 10
  • 2,1
  • білий

Емаль акрилова органорозчинна фасадна LUXE

ТМ PROTEX

ЕМАЛЬ АКРИЛОВА ОРГАНОРРОЗЧИННА ДЛЯ ФАСАДІВ LUXE ТУ У 24.3-21649420-033-2002>

Сфера застосування: Високоякісна емаль для фасадних робіт по бетонних, цегляних, керамічних або оштукатурених поверхнях.

Властивості: - Емаль виготовлена на основі органорозчиннних акрилових смол Pliolite, частки яких дуже маленького розміру, і тому глибоко проникають в субстрат, "прикріплюючи" плівку фарби до стіни. запобігають відшаруванню і втрати адгезії; - Покриття має високу твердість, адгезію. паропроникність (фасад «дихає») і одночасно високу водостійкість. Покриття протистоїть дії сонячних ультрафіолетових променів; - Фасадну емаль LUXE можна наносити як при низькій температурі навколишнього середовища від мінус 15ᴼ С), так і при підвищеній температурі стін влітку (плюс 35ᴼС), при цьому висихання відбувається без погіршення властивостей.

Підготовка поверхні: Видаляють відшаровану стару фарбу, бруд, крейду і наносять один - два шари ґрунтовки акрилової LUXE (органорозчиної). Перед застосуванням емаль добре перемішують до отримання однорідної маси і розбавляють у разі необхідності синтетичним розчинником THINNER SYNTHETIC від 5% до 25% в залежності від методу нанесення.

Нанесення покриття: Наносять у два шари в будь-який час року методом розпилення, валиком або пензлем при температурі навколишнього середовища від мінус 15°С до + 35°С. Час висихання кожного шару емалі не більше двох годин при температурі від плюс 18ᴼС до плюс 22ᴼС. При зниженні температури час висихання збільшується. Емаль тонують пігментними пастами системи тонування СPS Color або інших систем тонування в пастельні, світлі і яскраві тони різноманітних кольорів.

Колір емалі: Біла

Витрати матеріалу: 100 - 220 мл/м2 (150-300 г/м2) на один шар (в залежності від властивостей поверхні та методу нанесення)

Гарантійний термін зберігання: 2 роки

Фасовка: 2,1 кг; 10 кг

Фізико-хімічні показники

Зовнішній вигляд покриття - Рівне, однорідне

Час висихання до ступеню 3 при температурі 18-22°С, год, не більше - 2

Масова частка нелетких речовин, %, не менше - 60

Покривна здатність, г/м2, не більше - 140

Стійкість покриття емалі до статичного впливу води при температурі (20±2)°С, год., не менше - 100