Фарба акрилова Фасад Стандарт база С
  • 1,2
  • 3,3
  • 50
  • 11
  • прозора "С"

Фарба акрилова Фасад Стандарт база С

ТМ ХІМРЕЗЕРВ

«Фасад»
фарба водно-дисперсійна акрилова для зовнішніх робіт.
ТУ У 24.3-34099990-024: 2 007

Склад: являє собою суспензію пігментів і наповнювачів у водній акрил-стірольний дисперсії з введенням різних допоміжних добавок (стабілізаторів, загусників та ін.)
Властивості: високоякісна фарба, з хорошою вологостійкістю, паропроникністю і захисними властивостями для зовнішніх робіт по бетонних, цегляних, гіпсових і інших поверхонь. Фарба забезпечує «дихання» стін, додає будівлям респектабельний вигляд від білого кольору до різноманітних квітів. Стійкість до стирання (ISO 11998) - клас 2.
Застосування: поверхню підготовляють: очищають від старої фарби, бруду, пилу, жиру, промивають водним розчином миючих засобів, змивають водою і просушують. Перед застосуванням фарби поверхню покривають акриловим грунтом "Маляр База". Фарбу ретельно перемішують до отримання однорідної маси. При необхідності допускається розведення водою до 15% від загальної маси (безпосередньо перед використанням). Фарбу наносять в 2 шари при температурі не нижче +5 ° С методом розпилення, валиком або пензлем на чисту поверхню. Не наносити фарбу на вологу поверхню. Час висихання кожного шару при температурі 18-22 ° С - 1:00. При зниженні температури навколишнього середовища - час висихання збільшується. Фарба - база А (з двоокисом титану) тонується у світлі тони, база С - (прозора) тонується в темні і насичені тони. Пігментні пасти - системи тонування СPS Color або інших систем тонування. Витрата фарби на одношарове покриття 160-250 г / м2 (6-9 м2 / л) залежно від властивостей поверхні і методу нанесення.
Фасовка: відра поліетиленові: 3л, 10л

Фізико-хімічні показники

Колір плівки фарби
База А: Білий
База С: Безбарвний
 
Зовнішній вигляд плівки фарби
Рівна, однорідна, матова поверхня
Укривістость висушеної плівки фарби, г / м2, не більше
База А: 140
База С: ---
Час висихання кожного шару до ступеня 3 при температурі 18-22 ° С, г 1

Масова частка нелетких речовин,%
База А: Не менш 53
База С: 50
Стійкість покриття до статичного впливу води при температурі 18-22 ° С, ч, не менш 48
 
Білизна,%, не менше База А:90
 
 
Щільність при температурі 18-22 ° С, г / см3, не менше
База А: 1,4
База С: 1,35

Витрата фарби на одношарове покриття:  6-9 м2 / л
 
Умови зберігання і запобіжні заходи:
Фарбу розбавляти тільки водою. Зберігати в герметично закритій тарі при температурі вище 5 ° С. Берегти від впливу прямих сонячних променів і вологи. Не допускається замерзання фарби і зберігання її в розведеному стані. При відстоюванні на поверхні фарби рідини фарбу слід добре перемішати. Негорюча. Екологічно чиста.
Термін зберігання: 18 місяців.