Фарба акрилова Декор плюс база С
  • 50
  • 11
  • прозора "С"

Фарба акрилова Декор плюс база С

ТМ ХІМРЕЗЕРВ

ТУ У 24.3-34099990-024:2007

 

 

Коротка назва

ФАРБА ВД АКРИЛОВА  ДЕКОР ПЛЮС

Сфера застосування

для стін і стель з підвищеними експлуатаційними навантаженнями, які вимагають частого вологого прибирання і миття. Завдяки високій стійкості до миття і стирання підходять також для використання в школах, лікарнях та інших приміщеннях з підвищеними гігієнічними вимогами. Фарба наноситься на оштукатурені, бетонні, гіпсокартонні поверхні а також на скловолокнисті та інші шпалери, призначені під фарбування.

Властивості

«Декор Плюс» універсальна ВД фарба для приміщень з високим експлуатаційним навантаженням-дитячі, кухні, ванні кімнати, коридори в громадських будівлях. Можливо використовувати для фасадних робіт. Стійкість до стирання (ISO 11 998)- 1 клас.

Склад

являє собою суспензію пігментів і наповнювачів у водній акрил-стірольний дисперсії з введенням різних допоміжних добавок (стабілізаторів, згущувачів та ін)

Підготування поверхні

поверхню очищають від старої фарби, бруду, пилу та жиру. Залишки фарби, які погано тримаються, повністю видаляють. Старі покриття промивають водним розчином миючого засобу, змивають водою, висушують. Нерівності поверхні шпаклюють і зачищають шліфувальною шкуркою до матовості. Після шліфування поверхню очищають від пилу. Для зміцнення  поверхні, зменшення витрат фарби, поліпшення адгезії використовують ґрунтовку «База». Для профілактики і обробки ураженої поверхні використовують грунтовку з антисептиком.

Нанесення покриття

Перед застосуванням фарбу ретельно перемішують. Наносять при температурі не нижче  80 С на суху чисту поверхню. Фарба готова до застосування. При необхідності допускається розведення водою до 15% від загальної маси (безпосередньо перед застосуванням).Фарба - база А (з двоокисом титану) тонується у світлі тони, а база С – (прозора) тонується в темні тони. Пігментні пасти системи тонування СPS Color або інших систем тонування.

Час висихання

Не більше 2 годин при температурі (18-22) 0С.

Ступінь блиску

Матова

 

Витрати матеріалу

 ( 160-190 ) г/м2

Гарантійний термін зберігання

18 місяців

Фасовка

відра поліетиленові: 1л,3л,10л, бочки 50 л

 

Фізико-хімічні показники

 

 

Назва показника

Значення показника

Зовнішній вигляд покриття

Матова, рівна, однорідна

Час висихання  до ступеню 3 при температурі 18-22°С, год, не більше

                                2

Масова частка нелетких речовин, %, не менше

          База  А -57, база С -50

Стійкість покриття  фарби до статичного впливу води при температурі (20±2)°С, год.. , не менше

 

24

Покривна здатність, г/м2, не більше

    180

Щільність        при тепературі   плюс (20±1)0 С, г/см³ 

1,4(база С) -1,45(база А)