Акрилова фарба Стеля
  • 4,7
  • 1,5
  • 15,7
  • 50
  • біла "А"

Акрилова фарба Стеля

ТМ ХІМРЕЗЕРВ

"Стеля"
фарба водно-дисперсійна акрилова
ТУ У 24.3-34099990-024: 2 007

Склад: являє собою суспензію пігментів і наповнювачів у водній акрил-стірольний дисперсії з введенням різних допоміжних добавок.
Властивості: завдяки гарній паропроникності фарба використовується в приміщеннях з нормальною і підвищеною вологістю. Матова фарба, не дає відблисків, тому широко використовується для фарбування стель, може використовуватися і для фарбування стін.
Призначення: для внутрішніх робіт по бетонних, цегляних, гіпсових і іншим пористим поверхням, а також для шпалер, призначених для фарбування.
 Застосування: Поверхня очищають від старої фарби, пилу і жиру. Поверхню, покриту крейдою або старою фарбою (яка погано тримається), - повністю видаляють. Старе покриття промивають розчином миючого засобу, змивають водою і просушують. Для поліпшення адгезії, збільшення терміну служби покриття і економії фарби поверхню обробляють грунтовкою «База» або грунтом з антисептиком. Фарба готова до застосування, при необхідності допускається розведення водою до 15% від загальної маси.
 Фарбу перемішують до отримання однорідної маси і наносять у два шари при температурі не нижче 8 ° С на суху поверхню методом розпилення, валиком або пензлем з проміжною сушкою кожного шару при температурі 18-22 ° С не більше однієї години. Зі зменшенням температури навколишнього середовища час висихання збільшується. Фарба - база А (з двоокисом титану) тонується у світлі тони, а база С - (прозора) тонується в темні тони. Пігментні пасти системи тонування СPS Color або інших систем тонування.
Фасовка: відра поліетиленові: 1л, 3л, 10л
Фізико-хімічні показники

Колір плівки фарби 
База А білий
База С безбарвний
  
Зовнішній вигляд покриття: Рівна, однорідна, матова поверхня

Час висихання до ступеня 3 при температурі 18-22 ° С, г, не більше: 1

 
Масова частка нелетких речовин,%, не менш:
База А: 57
База С: 48

Витрата фарби на одношарове покриття, г / м2, при нанесенні валиком
 при нанесенні розпиленням
База А: 120-150
База С: 150-200

Щільність при температурі 18-22 ° С, г / см3не менш
База А: 1,4
База С: 1,2

Укривістость висушеної плівки, г / м2, не більше
База А: 180
База С: ---

Білизна,%, не менше База А: 90

Умови зберігання і запобіжні заходи:
Фарбу розбавляти тільки водою. Зберігати в герметично закритій тарі при температурі вище 5 ° С. Берегти від впливу прямих сонячних променів, дії вологи і замерзання. При відстоюванні на поверхні фарби рідини фарбу слід добре перемішати. Екологічно чиста, негорюча.
Термін зберігання: 18 місяців