Фарба фасадна FASADE TM KhimrezervPRO
  • 10
  • 2.7
  • 35
  • білий

Фарба фасадна FASADE TM KhimrezervPRO

ТМ KhimrezervPro

ФАРБА  ФАСАДНА FACADE ТМ KhimrezervPRO

ТУ У 24.3-34099990-024:2007

СКЛАД: водна латексна акрилова дисперсія, пігменти, наповнювачі, функціональні добавки (acticide MBS - 0.2%).  

ПРИЗНАЧЕННЯ: для фарбування мінеральних, зашпакльованих, заштукатурених, бетонних, цегляних поверхонь та поверхонь з гіпсокартону ззовні та всередині приміщень. Рекомендована для первинного та ремонтного фарбування фасадів житлових, громадських, складських, торгівельних  та інших приміщень.

ВЛАСТИВОСТІ: утворює матове покриття, яке характеризується відмінним зчепленням з поверхнею та стійкістю до впливу навколишнього середовища – опадів, перепадів температур, УФ-випромінювання. Висока паропроникність  запобігає конденсації вологи між покриттям та пофарбованою поверхнею – тобто стіна «дихає». Має хорошу покривну здатність. Універсальна і легка у використанні, тиксотропна – не утворює напливів і патьоків при нанесенні. Фарба тонується ручним та машинним способом.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Умови при фарбуванні: поверхня повинна бути сухою. Фарбування проводити при температурі від +5°С до +35°С та відносній вологості повітря не більше 80%. Не рекомендовано проводити фарбування під дією прямого сонячного проміння, у вітряну погоду.

Підготовка поверхні: ретельно очистити від бруду, пилу, жирових та інших забруднень. Старі покриття, які неміцно прикріпленні до поверхні або відшаровуються необхідно видалити. Поверхні, раніше пофарбовані вапном або кремнійорганічною фарбою очистити до повного видалення старого покриття. Дефекти поверхні заштукатурити або зашпаклювати з подальшим шліфуванням та ретельним видаленням пилу після шліфування. Нові цементні та бетонні поверхні рекомендовано витримати перед фарбуванням не менше 1 місяця. Для захисту від плісняви та грибка обробити поверхню антисептиком для мінеральних поверхонь ТМ KhimrezervPRO. З метою вирівнювання поглинаючої здатності поверхні та її укріплення, а також зменшення витрат фарби рекомендовано обробити поверхню Грунтом акриловим глибокого проникнення ТМ KhimrezervPRO.

Фарбування: фарбу ретельно перемішати перед застосуванням. Фарба не потребує розбавлення, але при необхідності розбавити водою до 10%. Наносити пензлем синтетичним, валиком або фарборозпилювачем  в 1-2 шари з міжшаровою сушкою 1-2 год*. Двошарове покриття забезпечує максимальні захисні властивості.

Технічні данні:

Час висихання – до 2 год.*

Витрати фарби на одношарове покриття - (160-220) г/м²

Маркування по ДСТУ EN 1062-1 - G3E2S1V1W0A0C0.

* - одношарове покриття при температурі +23°С та відносній вологості повітря 50%. Час висихання збільшується при зниженні температури навколишнього середовища, збільшенні товщини шару, підвищенні вологості повітря.

Умови зберігання: зберігати і транспортувати в фірмовій герметично закритій тарі при температурі від +5°С до +40°С. Не можна заморожувати!

Гарантійний термін зберігання – 24 міс.

Норма покривання поверхні в 1шар – 4,5-6 м²/кг

Категорія 3 (с) WB 40 г/л ЛОС

Фактичний вміст – 39 г/л ЛОС