Акрилова фарба Юніверс база С
  • 1,2
  • 3,3
  • 50
  • 11
  • прозора "С"

Акрилова фарба Юніверс база С

ТМ ХІМРЕЗЕРВ

Склад: являє собою суспензію пігментів і наповнювачів у водній акрил-стирольній дисперсії з введенням різних допоміжних добавок.

Властивості: матова фарба з прекрасною покриваючою здатністю, забезпечує високу якість при мінімальних витратах. Покриття характеризується середньою водостійкістю, стабільної білизною, хорошою паропроникністю. Чудово підходить для фарбування склошпалер та шпалер під фарбування. Покриття витримує періодичне вологе прибирання. Завдяки хорошим реологічним властивостями зручна в роботі, не капає, не утворює патьоків на вертикальних поверхнях, не має запаху, екологічно чиста.

Призначення: для внутрішніх робіт по бетонних, цегляних, гіпсових і інших поверхонь (крім підлоги), а також для шпалер, призначених до фарбування. Можливе застосування для невідповідальних зовнішніх робіт.

Застосування: поверхню підготовляють – очищають від старої фарби, бруду, пилу, жиру, промивають водним розчином миючих засобів, змивають водою і просушують. Перед застосуванням фарби поверхню покривають акриловим грунтом "База". Фарбу ретельно перемішують до отримання однорідної маси. При необхідності допускається розведення водою до 15% від загальної маси. Фарбу наносять в 2 шари при температурі не нижче 5°С методом розпилення, валиком або пензлем на чисту поверхню. Для нанесення фарби методом розпилення її розбавляють до в'язкості 25-30 секунд по ВЗ-4. Не наносити фарбу на вологу поверхню. Час висихання кожного шару при температурі 18-22°С - одна година. При зниженні температури навколишнього середовища час висихання збільшується. Біла фарба тонується в світлі тони, база С - прозора, тонується в темні тони. Пігментні пасти системи тонування CPS Color або інших систем тонування. Витрата фарби на одношарове покриття 160-180 г / м2 (8-9 м2 / л).

Фасовка: відра поліетиленові: 1л, 3л, 10л

Фізико-хімічні показники

Колір плівки фарби: Біла

Зовнішній вигляд плівки: Рівна, однорідна, матова поверхня

Час висихання до ступеня 3 при температурі 18-22 ° С, ч, не більше 1

Масова частка нелетких речовин,%, не менше 57

Стійкість покриття до статичного впливу води при температурі (20 ± 2)°С, не менше 36

Білизна,%, не менше 90

Щільність при температурі 18-22°С, г / см3, не менше 1,4

Покриття висушеної плівки, г / м2, не більше 180

Витрата фарби на одношарове покриття: 8-9 м2 / л

Умови зберігання і запобіжні заходи:

Фарбу розбавляти тільки водою. Зберігати в герметично закритій тарі при температурі вище 5°С. Берегти від впливу прямих сонячних променів і дії вологи. Не допускається замерзання фарби і зберігання її в розбавлених стані. При відстоюванні на поверхні фарби рідини – фарбу слід добре перемішати.

Негорюча!

Екологічно чиста.

Термін зберігання: 18 місяців.