Розчинник поліуретанових фарб PROFILINE ТМ PROTEX

  • 3.4
  • налив
  • безбарвний
  • 5

Розчинник поліуретанових фарб PROFILINE ТМ PROTEX

ТМ PROTEX

РОЗЧИННИК ПОЛІУРЕТАНОВИХ ФАРБ

ТУ У 24.3-00904996-004-2004

Призначення: високоякісний засіб для розбавлення органорозчинних поліуретанових фарб і лаків (одно та двокомпонентних), а також для очищення інструменту та обладнання. Відповідає якості лакофарбових матеріалів, які використовуються при фарбуванні автомобілів. Має добавки, що нівелюють потрапляння краплин води з компресорної системи розпилення, сприяють розтіканню та вирівнюванню покриття. Сухі розчинники висушені молекулярними ситами. Безпрекурсорний продукт, що  не підлягає ліцензуванню. Розчинник середньої леткості.

Спосіб використання: розчинник додають невеликими порціями в лакофарбовий матеріал, перемішують, для отримання зручної (для нанесення) консистенції.  Обладнання  промивають безпосередньо після виконання робіт (для запобігання швидкого твердіння  ЛФМ), пропускаючи порції розчинника до прозорості на виході. Процес знежирення, очищення рук чи інвентарю, проводять ганчіркою, зволоженою розчинником, забруднення розчиняється та видаляється з поверхні.

 Умови безпечного використання, зберігання, утилізації: роботи проводити з використанням засобів захисту рук, очей від потрапляння рідкого засобу і у добре провітрюваному приміщені. Легкозаймиста речовина! Розчинник зберігати, транспортувати у щільно закритій тарі. Зберігати при температурі від мінус 40°С до плюс 40°С на відстані від джерел тепла. Берегти від прямих сонячних променів. Після використання, пляшки з-під розчинника повинні бути герметично укупорені та  відправлені на побутове звалище.

Склад: суміш ароматичних вуглеводнів, складних ефірів та кетонів, функціональні добавки (поліорганосилоксани).

Гарантійний термін придатності – 36 місяців з дати виготовлення.

Вироблено в Україні.

Берегти від вогню!

Берегти від дітей!