ЕМАЛЬ ПОЛІУРЕТАНОВА ШОВКОВИСТО-ГЛЯНЦЕВА LUXE PU-50 ТМ PROTEX
  • 0.8
  • 2.4
  • чорний
  • коричневий
  • білий
  • вишневий
  • темний шоколад
  • світло-сірий
  • синій5005
  • сірий7047

Емаль поліуретанова шовковисто-глянцева LUXE PU-50 ТМ PROTEX

ТМ PROTEX

ЕМАЛЬ ПОЛІУРЕТАНОВА ШОВКОВИСТО-ГЛЯНЦЕВА ДЛЯ ДЕРЕВА І МЕТАЛУ LUXE PU- 50 ТУ У 24.3-24712930-010-2004

СКЛАД: суспензія пігментів і наповнювачів в  розчині поліуретанової смоли з додаванням розчинника та функціональних добавок. Не містить свинець.

ПРИЗНАЧЕННЯ: призначена для фарбування дерев´яних та попередньо загрунтованих металевих поверхонь, які експлуатуються ззовні та всередині приміщення. Застосовується для  фарбування елементів огорож, парканів, садових меблів, терас, дверей, відкосів, віконних рам, підлоги житлового приміщення та ін.

ВЛАСТИВОСТІ:  завдяки поліуретановій основі емаль забезпечує надійний та довготривалий захист як дерев`яних поверхонь, так і поверхонь з чорного металу. Швидке висихання  - до 5 год – дозволяє значно скоротити цикл фарбувальних робіт. Внаслідок відмінної адгезії покриття (з`єднання з поверхнею) можливе фарбування металевих об`єктів, які експлуатуються всередині приміщення без попереднього грунтування. Емаль утворює шовковисто-глянцеву поверхню, яка характеризується відмінною механічною міцністю та еластичністю одночасно, стійкістю до ударів. Покриття стійке до атмосферного впливу, змін температур від -40°С до +60°С, до дії вологи та до миття побутовими неабразивними миючими засобами. Завдяки високій зносостійкості емаль може використовуватися для фарбування підлоги житлових приміщень. Для внутрішніх і зовнішніх робіт. Універсальна і легка у використанні. Тиксотропна – не утворює напливів і потьоків при нанесенні. Має відмінну покривну здатність, економічна при нанесенні.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ ПЕРЕД ФАРБУВАННЯМ:

Раніше нефарбовані (або ретельно очищенні від залишків старого лакофарбового покриття) поверхні:

Дерев`яні поверхні відшліфувати, очистити від бруду, пилу та інших забруднень, у разі необхідності сучки та смоляні ділянки знежирити уайт-спіритом. Поверхня повинна бути сухою (вологість до 15 %). Поверхні, які експлуатуються в атмосферних умовах або у приміщеннях з високою вологістю та поганою вентиляцією попередньо обробити Просочувачем грунтуючим для деревини WOOD LINE WOOD BASE ТМ Protex в 1-2 шари відповідно інструкції до застосування. В іншому разі достатньо загрунтувати деревину емаллю, розведеною до 20%  Thinner Synthetic ТМ Protex в 1-2 шари.

Металеві поверхні очистити від бруду, пилу, жирових та інших забруднень, іржі. Металеві поверхні, які експлуатуються в сухих приміщеннях грунтувати не потрібно. В іншому разі необхідно загрунтувати метал Грунтовкою антикорозійною прискореного висихання  ТМ Khimrezerv PRO в 1-2 шари.

Раніше пофарбовані поверхні:

Поверхню ретельно очистити від старої відшарованої фарби (за необхідності використовувати Змивку фарби СП-6 ТМ Хімрезерв), іржі, пилу, жиру та інших забруднень. Залишки фарби, які міцно прикріплені до поверхні ретельно відшліфувати до матового стану. Перед фарбуванням перевірити сумісність на окремій ділянці поверхні старого покриття з емаллю.

ФАРБУВАННЯ: емаль ретельно перемішати перед застосуванням. Наносити на попередньо підготовлену поверхню пензлем або валиком – в 1-2 шари,  фарборозпилювачем в 2-3 тонких шари при температурі навколишнього середовища від +5°С до +35°С. Остаточний час висихання одношарового покриття при температурі +23°С – до 5 год. Час висихання збільшується при зниженні температури навколишнього середовища, збільшенні товщини шару, підвищенні вологості повітря. Витрати емалі на одношарове покриття складають (70-100) мл/м2 в залежності від методу нанесення і типу поверхні

Фізико-хімічні показники:

Зовнішній вигляд покриття - Рівне, шовковисто-глянцеве покриття

Блиск покриття за блискоміром з кутом виміру 60°, %, - не менше 65

Час витікання за лійкою в’язкості №6 за температури плюс (23,0+0,5)°С, с.,

від 50 до 100

Час висихання до ступеня 3 за температури плюс (23+2)°С, годин, не більше 

- вишнева, чорна, темний шоколад - 6

- інших кольорів - 5

Вміст нелетких речовин, %, - від 60 до 80

Еластичність покриття на вигин, мм, не більше -2

Стійкість покриття емалі до статичного впливу води при температурі (23±2)°С, год., не менше - 48

Стійкість покриття емалі до статичного впливу трансформаторного масла при температурі (23±2)°С, год., не менше - 72

Твердість покриття за маятниковим приладом (маятник Кеніга), с.,

не менше -37

Категорія 4(d)-SB-400 г/л ЛОС

Фактичний вміст -360 г/л ЛОС