Эмаль ЭП-525 Б (100:3)
  • 1
  • червоно-коричневий

Эмаль ЭП-525 Б (100:3)

ТМ ХІМРЕЗЕРВ

З А Г А Л Ь Н А І Н Ф О Р М А Ц І Я

Емаль ЕП-525 ДСТУ 22438-85

Склад: суспензія пігментів і наповнювачів у розчині епоксидної смоли з добавкою затверджувача. Двокомпонентна.

Властивості: Має високі антикорозійні властивості, стійкість до прісної і морської води, миючих засобів, дії лужних розчинів. Допускаються холодна і гаряча сушка в широкому діапазоні температур.

Призначення: Для нанесення на попередньо загрунтовані металеві та неметалеві поверхні. Емаль ЕП-525 призначається для отримання атмосферостійких покриттів, що експлуатуються в різних кліматичних районах в умовах підвищеної вологості, дії морської води, її парів.

Комплектність (основа + затверджувач): 25кг + 0,45 кг = 25,45; 50 кг+0,9кг= 50,9 кг

Т Е Х Н І Ч Н І Х А Р А К Т Е Р И С Т И К И

Колір: темно-зелений, темно-сірий, сірий, темно-червоний, захисний; можливо, виготовлення емалі інших кольорів за домовленістю зі споживачем.

Зовнішній вигляд: однорідний, матовий або полуматовий.

Масова частка нелетучих речовин, % - 53-73%

Способи нанесення: пензлик, повітряне розпилення, безповітряне розпилення

Рекомендована товщина плівки покриття при нанесенні:

Вологої - 40- 90 мкм

сухої - 20-40 мкм

Кількість шарів - 2-3

Теоретичні витрати на один шар - 60-120 г/м2

Життєздатність суміші при температурі 20ºС - 8 годин

Висихання до степені 5: при температурі 20°С — не більше 24 годин,при температурі 50°С — не більше 5 годин, при температурі 75°С — не більше 3 годин,
при температурі 120°С — не більше 2 годин

З А С Т О С У В А Н Н Я

Поверхня: Видалити олії, мастила, бруд і водорозчинні солі. Видалити попереднє покриття, іржу (мінімум St2 по ISO 8501).
Закруглити гострі кромки. Надати шорсткість. Видалити пил. Висушити.

Умови: Температура поверхні повинна бути вище 5ºС, і, як мінімум, на 3ºС вище точки роси. Максимально допустима вологість – 80%. Температура продукту повинна бути в межах (15÷25)ºС.

Нанесення: Перед застосуванням переконатися, що основа емалі добре перемішана й однорідна по всьому об'ємі тарного місця. Для приготування композиції затверджувач змішати з основою в співвідношенні, зазначеному в документі про якість на кожну партію матеріалу, і ретельно перемішувати не менше 10 хвилин. Підготовлену емаль ЕП-525 нанести на поверхню пневматичним розпилювачем при температурі навколишнього повітря від 5 ° С до 30 ° С і відносній вологості повітря не вище 80%. Для виключення конденсації вологи температура поверхні повинна бути вище точки роси не менш ніж на 3 °С. При необхідності після введення затверджувача емаль можна розбавити розчинником Р-5, ступінь розбавлення не більше 40%. Після висихання одного шару (24 години при температурі 20 ° С) аналогічно наносять наступні шари емалі. Рекомендовані схеми фарбування: Перед нанесенням емалі ЕП-525 на поверхні вуглецевої і корозійностійкої сталей, алюмінієвих, магнієвих і титанових сплавів - попереднє грунтування грунтовкою АК-070, грунтовкою ЕП-0199. Перед нанесенням емалі ЕП-525 на неметалеві поверхні (асботекстоліт, склотекстоліт, прес-матеріал АГ-4) - попереднє грунтування грунт-шпаклівкою ЕП-0010. Перед нанесенням емалі ЕП-525 захисної на поверхні вуглецевих сталей і сплавів алюмінію - попереднє грунтування грунтовкою АК-070 . Наноситься пневматичним розпиленням

Безпека: Продукт вогненебезпечний! Не працювати поблизу відкритих джерел вогню. Роботи проводити при гарній вентиляції, у гумових рукавичках, з використанням індивідуальних засобів захисту. Не допускати потрапляння в органи дихання і травлення. При попаданні продукту на шкіру, промити теплою водою з милом.

Зберігання: Компоненти повинні зберігатися в оригінальних закритих контейнерах у сухому приміщенні при температурі від -30ºС до +30ºС. Термін зберігання при умовах, зазначених вище, не менше 24 місяців від дати виготовлення.

Гарантії: Наведені вище дані засновані на результатах випробувань і призначені тільки для інформації. Виробник гарантує тільки високу якість продукту. Відповідальність за результат застосування лежить на кінцевому споживачі.