Эмаль ЭП-140
  • 1
  • червоно-коричневий

Эмаль ЭП-140

ТМ ХІМРЕЗЕРВ

З А Г А Л Ь Н А І Н Ф О Р М А Ц І Я

Емаль ЕП-140 ТУ У 20.3-37168270-039:2013

Склад: суспензія пігментів і наповнювачів у розчині епоксидної смоли з добавкою затверджувача. Двокомпонентна.

Властивості: емаль ЕП-140 є двокомпонентним матеріалом, що створює покриття, стійке до впливів тропічного, холодного, помірного клімату в умовах сільської, промислової, міської атмосфери або всередині приміщень. Емаль має високі протикорозійні властивості, стійка до води і мінеральних олій, бензину. Покриття по чорним металам без грунтування стійке до розчинів лугів, кислот і газів. Плівка емалі сріблястого кольору має підвищену термостійкість, зберігає всі свої якості при температурі до 250°С.Емаль можливо наносити по дереву.

Призначення: для фарбування попередньо загрунтованих сталевих поверхонь, магнієвих, титанових, алюмінієвих і мідних сплавів.

Комплектність (основа + затверджувач): 25кг + 1,27 кг = 26,7; 50 кг+2,54кг= 52,54 кг

Т Е Х Н І Ч Н І Х А Р А К Т Е Р И С Т И К И

Колір: червоно-коричневий, сірий, інші – за домовленістю.

Зовнішній вигляд: однорідний, полуглянцевий.

Масова частка нелетучих речовин, % - 40÷55%

Способи нанесення: пензлик, повітряне розпилення, безповітряне розпилення.

Рекомендована товщина плівки покриття при нанесенні: вологої - 50мкм

сухої - 25 мкм

Кількість шарів - 2-3

Теоретичні витрати на один шар - 65-80 г/м2

Життєздатність суміші при температурі 20°С - 6 годин

Висихання до степені 3 при температурі 20°С - 6 годин

90°С - 2 години

Інтервал перекриття при температурі: 5°С - 12 годин

20°С - 6 годин

30°С - 4 годин

З А С Т О С У В А Н Н Я

Поверхня: Видалити олії, мастила, бруд і водорозчинні солі. Видалити попереднє покриття, іржу (мінімум St2 по ISO 8501). Закруглити гострі кромки. Надати шорсткість. Видалити пил. Висушити.

Умови: Температура поверхні повинна бути вище 5°С, і, як мінімум, на 3ºС вище точки роси. Максимально допустима вологість – 80%. Температура продукту повинна бути в межах (15÷25)°С.

Нанесення: Рекомендується змішувати повний комплект. Влити затверджувач в контейнер з основою, перемішати до однорідної маси. У разі крайньої необхідності допускається додавання до 10% розчинника Р-5. Використовувати продукт протягом терміну життєздатності. Найкраща адгезія між шарами досягається при нанесенні наступного шару при повній полімеризації попереднього. На гострі кромки, кути, зварні шви рекомендується нанести додатковий смугової шар продукту. Очищувач інструменту: Р-5. Рекомендовані схеми фарбування: Для металу: грунтовка ЕП-0199, АК-070, - 1 шар, емаль ЕП-140 -2 шару. Грунтовку потрібно вибирати в залежності від виду та умов експлуатації поверхні, що фарбується. Чорний метал без попереднього грунтування покривається емаллю ЕП-140 в 2 шари.

Безпека: Продукт вогненебезпечний! Не працювати поблизу відкритих джерел вогню. Роботи проводити при гарній вентиляції, у гумових рукавичках, з використанням індивідуальних засобів захисту. Не допускати потрапляння в органи дихання і травлення. При попаданні продукту на шкіру, промити теплою водою з милом.

Зберігання: Компоненти повинні зберігатися в оригінальних закритих контейнерах у сухому приміщенні при температурі від -30°С до +30°С. Термін зберігання при умовах, зазначених вище, не менше 24 місяців від дати виготовлення.

Гарантії: Наведені вище дані засновані на результатах випробувань і призначені тільки для інформації. Виробник гарантує тільки високу якість продукту. Відповідальність за результат застосування лежить на кінцевому споживачі.