Эмаль ЭП-1236 (100:4)
  • 1
  • червоно-коричневий

Эмаль ЭП-1236 (100:4)

ТМ ХІМРЕЗЕРВ

З А Г А Л Ь Н А І Н Ф О Р М А Ц І Я

Емаль ЕП-1236 ТУ У 20.3-37168270-039:2013

Склад: суспензія пігментів і наповнювачів у розчині епоксидної і перхлорвінілової смоли з додаванням затверджувача, двокомпонентна

Призначення: захист від корозії загрунтованих і незагрунтованих металевих і залізобетонних поверхонь, що працюють при впливі агресивної атмосфери промислових підприємств, води, розчинів кислот, лугів, солей, бензину, мінеральних олій і особливих середовищ

Властивості: покриття товщиною 120 ÷ 150 мкм в помірному і холодному кліматі зберігає захисні властивості протягом 6 років

Комплектність (основа + затверджувач): 25кг + 0,63кг = 25,63кг; 50кг+ 1,25кг = 51,25 кг

Т Е Х Н І Ч Н І Х А Р А К Т Е Р И С Т И К И

Колір: червоно-коричневий, сірий, інші – за домовленістю

Зовнішній вигляд: однорідна матова поверхня

Масова частка нелетучих речовин, % - 37÷45%

Способи нанесення: пензлик, повітряне розпилення, безповітряне розпилення

Рекомендована товщина плівки покриття при нанесенні: вологої - 200мкм

сухої - 60 мкм

Теоретичні витрати на один шар: 220 г/м2

Життєздатність суміші при температурі 20ºС - 8 годин

Висихання до степені3 при температурі 20ºС, не більше - 3 годин

З А С Т О С У В А Н Н Я

Поверхня: Видалити олії, мастила, бруд і водорозчинні солі. Видалити попереднє покриття, іржу (мінімум St2 по ISO 8501). Закруглити гострі кромки. Надати шорсткість. Видалити пил. Висушити.

Умови: Температура поверхні повинна бути вище 5ºС, і, як мінімум, на 3ºС вище точки роси. Максимально допустима вологість – 80%. Температура продукту повинна бути в межах (15÷25)ºС.

Нанесення: Рекомендується змішувати повний комплект. Влити затверджувач в контейнер з основою, перемішати до однорідної маси. У разі крайньої необхідності допускається додавання до 10% розчинника Р-5. Використовувати продукт протягом терміну життєздатності. Найкраща адгезія між шарами досягається при нанесенні наступного шару при повної полімеризації попереднього. На гострі кромки, кути, зварні шви рекомендується нанести додатковий смугової шар продукту. Очищувач інструменту: Р-5, Р4.

Безпека: Продукт вогненебезпечний! Не працювати поблизу відкритих джерел вогню. Роботи проводити при гарній вентиляції, у гумових рукавичках, з використанням індивідуальних засобів захисту. Не допускати потрапляння в органи дихання і травлення. При попаданні продукту на шкіру, промити теплою водою з милом.

Зберігання: Компоненти повинні зберігатися в оригінальних закритих контейнерах у сухому приміщенні при температурі від -40ºС до +40ºС. Термін зберігання при умовах, зазначених вище, не менше 12 місяців від дати виготовлення.

Гарантії: Наведені вище дані засновані на результатах випробувань і призначені тільки для інформації. Виробник гарантує тільки високу якість продукту. Відповідальність за результат застосування лежить на кінцевому споживачі.