Эмаль ХС-759
  • 1
  • світло-сірий

Эмаль ХС-759

ТМ ХІМРЕЗЕРВ

З А Г А Л Ь Н А І Н Ф О Р М А Ц І Я

Емаль ХС-759 ГОСТ 23494-79, ТУ У 20.3-37168270-038:2013

Склад: суспензія пігментів і наповнювачів у розчині сополімеру вінілхлориду / вінілацетату, епоксидної смоли з додаванням затверджувача, двокомпонентна

Призначення: захист металевих і залізобетонних поверхонь від впливу агресивних середовищ лужного і кислого характеру

Властивості: застосовується в системі хімічно стійкого лакофарбового покриття: шар грунту ХС- 059, 2 шари емалі ХС- 759, 1 шар лаку ХВ -724 для захисту поверхні металу від дії агресивних середовищ кислотного та лужного характеру. Систему матеріалів застосовують для фарбування зовнішніх поверхонь залізничних вантажних вагонів і цистерн, обладнання, металевих і залізобетонних конструкцій, що піддаються впливу розчинів мінеральних кислот, лугів, солей, агресивних газів (SO2, CO2, NO2, NH3) та інших хімічних компонентів з температурою не вище 600С, що експлуатуються в атмосферних умовах різних кліматичних районів, а також всередині приміщень. Покриття має бензостійкість.

Т Е Х Н І Ч Н І Х А Р А К Т Е Р И С Т И К И

Колір: червоно-коричневий, сірий, інші – за домовленістю

Зовнішній вигляд: однорідна поверхня, без пухирів і зморщування

Масова частка нелетучих речовин, % - 30÷36%

Способи нанесення: пензлик, повітряне розпилення, безповітряне розпилення

Рекомендована товщина плівки покриття при нанесенні: вологої - 140мкм

сухої - 25 мкм

Теоретичні витрати на один шар: 150 г/м2

Життєздатність суміші при температурі 20ºС - 8 годин

Висихання до степені 3 при температурі 20ºС, не більше - 1 години

З А С Т О С У В А Н Н Я

Поверхня: Видалити олії, мастила, бруд і водорозчинні солі. Видалити попереднє покриття, іржу (мінімум St2 по ISO 8501). Закруглити гострі кромки. Надати шорсткість. Видалити пил. Висушити.

Умови: Температура поверхні повинна бути вище 5ºС, і, як мінімум, на 3ºС вище точки роси. Максимально допустима вологість – 80%. Температура продукту повинна бути в межах (15÷25)ºС.

Нанесення: Рекомендується змішувати повний комплект. Влити затверджувач в контейнер з основою, перемішати до однорідної маси. У разі крайньої необхідності допускається додавання до 10% розчинника Р-5. Використовувати продукт протягом терміну життєздатності. Найкраща адгезія між шарами досягається при нанесенні наступного шару при повній полімеризації попереднього. На гострі кромки, кути, зварні шви рекомендується нанести додатковий смугової шар продукту. Очищувач інструменту: Р-5.

Безпека: Продукт вогненебезпечний! Не працювати поблизу відкритих джерел вогню. Роботи проводити при гарній вентиляції, у гумових рукавичках, з використанням індивідуальних засобів захисту. Не допускати потрапляння в органи дихання і травлення. При попаданні продукту на шкіру, промити теплою водою з милом.

Зберігання: Компоненти повинні зберігатися в оригінальних закритих контейнерах у сухому приміщенні при температурі від -40ºС до + 40ºС. Термін зберігання при умовах, зазначених вище, не менше12 місяців від дати виготовлення.

Гарантії: Наведені вище дані засновані на результатах випробувань і призначені тільки для інформації. Виробник гарантує тільки високу якість продукту. Відповідальність за результат застосування лежить на кінцевому споживачі.