Эмаль ХВ-16
  • 1
  • червоно-коричневий
  • сірий

Эмаль ХВ-16

ТМ ХІМРЕЗЕРВ

З А Г А Л Ь Н А І Н Ф О Р М А Ц І Я

Емаль ХВ-16 ТУ У 20.3-37168270-038:2013

Призначення: призначаються для фарбування підготовлених металевих, тканинних, дерев'яних поверхонь, бетонних і залізобетонних будівельних конструкцій, які піддаються впливу газоподібних середовищ, що викликають корозію сталі.

Склад: суспензія пігментів і наповнювача в розчині перхлорвінілової і модифікованої алкідної смоли в суміші летких органічних розчинниках з додаванням пластифікаторів.

Т Е Х Н І Ч Н І Х А Р А К Т Е Р И С Т И К И

Колір: червоно-коричневий, сірий, інші - за домовленістю

Зовнішній вигляд: матовий

Масова частка нелетучих речовин, % - не менше 35

Способи нанесення: пензлик, повітряне розпилення, безповітряне розпилення

Рекомендована товщина плівки покриття при нанесенні: вологої - 120 мкм

сухої - 20 мкм

Теоретичні витрати на 25 мкм сухої плівки покриття - 125 г/м2

Висихання до степені 3 при температуре20ºС, не більше - 1, 5 години

З А С Т О С У В А Н Н Я

Поверхня: Видалити олії, мастила, бруд і водорозчинні солі. Видалити попереднє покриття, іржу (мінімум St2 по ISO 8501). Закруглити гострі кромки. Надати шорсткість. Видалити пил. Висушити.

Умови: Температура поверхні повинна бути вище -10ºС, і, як мінімум, на 3ºС вище точки роси. Максимально допустима вологість – 80%. Температура продукту повинна бути в межах (15÷25)ºС.

Нанесення: Перемішати до однорідної маси. У разі крайньої необхідності допускається додавання до 10% розчинника Р-4. На гострі кромки, кути, зварні шви рекомендується нанести додатковий смугової шар продукту. Очищувач інструменту: Р-4.

Безпека: Продукт вогненебезпечний! Не працювати поблизу відкритих джерел вогню. Роботи проводити при гарній вентиляції, у гумових рукавичках, з використанням індивідуальних засобів захисту. Не допускати потрапляння в органи дихання і травлення. При попаданні продукту на шкіру, промити теплою водою з милом.

Зберігання: Компоненти повинні зберігатися в оригінальних закритих контейнерах у сухому приміщенні при температурі від -40ºС до + 40ºС. Термін зберігання при умовах, зазначених вище, не менше 8 місяців від дати виробництва.

Гарантії: Наведені вище дані засновані на результатах випробувань і призначені тільки для інформації. Виробник гарантує тільки високу якість продукту. Відповідальність за результат застосування лежить на кінцевому споживачі.