Эмаль ХВ-125 2-х компонентная
  • 1
  • сріблястий

Эмаль ХВ-125 2-х компонентная

ТМ ХІМРЕЗЕРВ

ХВ-125 ПРОГРЕС-2010

З А Г А Л Ь Н А І Н Ф О Р М А Ц І Я


Найменування продукту: Емаль ХВ-125, срібляста

Нормативний документ: ТУ У 20.3-37168270-038:2013

Склад: 
являє собою суспензію алюмінієвої пудри в розчині середньо в'язкої полівінілхлоридної хлорованої смоли (ПСХ- ЛЗ) і модифікованої смоли алкіду в суміші летких органічних розчинників з додаванням пластифікатора. Двокомпонентна: напівфабрикат емалі; алюмінієва пудра

Призначення: 
фарбування загрунтованих металевих і дерев'яних поверхонь, що експлуатуються в атмосферних умовах у всіх кліматичних зонах. допускається нанесення без попереднього грунтування

Властивості: має підвищену стійкість до води, олії, бензину. ( більше 6 діб)
Покриття, що складається з трьох шарів емалі, нанесених на загрунтовану поверхню, повинне зберігати захисні властивості в умовах помірного клімату не менше 6 років. Покриття, що складається з чотирьох шарів емалі ХВ-125, нанесених на загрунтовану 2-ма шарами грунтовки ФЛ-03К поверхню, повинне зберігати захисні властивості в умовах тропічного клімату не менше 4 років.

Т Е Х Н І Ч Н І Х А Р А К Т Е Р И С Т И К И


Колір: сріблястий


Зовнішній вигляд: матовий


Масова частка нелетучих речовин, % 27÷33%

Способи нанесення: пензлик, повітряне розпилення, безповітряне розпилення

Рекомендована товщина плівки покриття при нанесенні:
вологої 120 мкм
сухої 20 мкм

Теоретичні витрати на 20 мкм сухої плівки покриття 120 г/м2

Висихання до степені 3 при температурі 20ºС, не більше 1 години


З А С Т О С У В А Н Н Я

Поверхня:

Видалити олії, мастила, бруд і водорозчинні солі. Видалити попереднє покриття, іржу (мінімум St2 по ISO 8501). Закруглити гострі кромки. Надати шорсткість. Видалити пил. Висушити. 

Умови: 

Температура поверхні повинна бути вище -10ºС, і, як мінімум, на 3ºС вище точки роси. Максимально допустима вологість – 80%. Температура продукту повинна бути в межах (15÷25)ºС.

Нанесення: 

Перемішати до однорідної маси. У разі крайньої необхідності допускається додавання до 10% розчинника Р-4, Р5. На гострі кромки, кути, зварні шви рекомендується нанести додатковий смугової шар продукту. Очищувач інструменту: Р-4, Р5.

Безпека: 

Продукт вогненебезпечний! Не працювати поблизу відкритих джерел вогню. Роботи проводити при гарній вентиляції, у гумових рукавичках, з використанням індивідуальних засобів захисту. Не допускати потрапляння в органи дихання і травлення. При попаданні продукту на шкіру, промити теплою водою з милом.

Зберігання:

Компоненти повинні зберігатися в оригінальних закритих контейнерах у сухому приміщенні при температурі від -40ºС до + 40ºС. Термін зберігання при умовах, зазначених вище, не менше 8 місяців від дати виробництва.

Гарантії:

Наведені вище дані засновані на результатах випробувань і призначені тільки для інформації. Виробник гарантує тільки високу якість продукту. Відповідальність за результат застосування лежить на кінцевому споживачі.


ТОВ «ПРОГРЕС-2010»,