Эмаль ХВ-124
  • 1
  • 50
  • червоний
  • синій
  • жовтий
  • зелений
  • червоно-коричневий
  • сірий

Эмаль ХВ-124

ТМ ХІМРЕЗЕРВ

З А Г А Л Ь Н А І Н Ф О Р М А Ц І Я

Емаль ХВ-124 ТУ У 20.3-37168270-038:2013

Склад: суспензія пігментів в розчині полівінілхлоридної хлорованої смоли марки в суміші органічних розчинників і модифікованої алкідної смоли з введенням пластифікатора і добавки.

Призначення: для фарбування металевих і дерев'яних поверхонь виробів та обладнання, що експлуатуються в атмосферних умовах різних кліматичних районів.

Властивості: володіє підвищеною атмосферостійкістю і хімстійкістю. Стійкість у воді, маслі, бензині - не менше 72 годин.

Т Е Х Н І Ч Н І Х А Р А К Т Е Р И С Т И К И

Колір:червоно-коричневий, сірий, інші - за домовленістю.

Зовнішній вигляд:однорідний, полуматовий.

Масова частка нелетучих речовин, % 52-70 %

Способи нанесення:пензлик, повітряне розпилення, безповітряне розпилення.

Рекомендована товщина плівки покриття при нанесенні: вологої - 120 мкм

сухої - 50 мкм

Теоретичні витрати на один шар ( 50 мкм) - 120 г/м²

Висихання до степені 3 при температурі 20°С, не більше - 2 годин

З А С Т О С У В А Н Н Я

Поверхня: Видалити олії, мастила, бруд і водорозчинні солі. Видалити попереднє покриття, іржу (мінімум St2 по ISO 8501). Закруглити гострі кромки. Надати шорсткість. Видалити пил. Висушити.

Умови:Температура поверхні повинна бути вище 10°С, і, як мінімум, на 3°С вище точки роси. Максимально допустима вологість – 80%. Температура продукту повинна бути в межах (15÷25)°С.

Нанесення:Перед застосуванням в основу емалі ввести сикатив у кількості, зазначеній в паспорті якості на дану партію продукту. Перемішати до однорідної маси. У разі крайньої необхідності допускається додавання до 10% розчинника Р-4. На гострі кромки, кути, зварні шви рекомендується нанести додатковий смугової шар продукту. Очищувач інструменту: Р-4.

Безпека: Продукт вогненебезпечний! Не працювати поблизу відкритих джерел вогню. Роботи проводити при гарній вентиляції, у гумових рукавичках, з використанням індивідуальних засобів захисту. Не допускати потрапляння в органи дихання і травлення. При попаданні продукту на шкіру, промити теплою водою з милом.

Зберігання: Компоненти повинні зберігатися в оригінальних закритих контейнерах у сухому приміщенні при температурі від -40°С до + 40°С. Термін зберігання при умовах, зазначених вище, не менше 8 місяців від дати виробництва.

Гарантії: Наведені вище дані засновані на результатах випробувань і призначені тільки для інформації. Виробник гарантує тільки високу якість продукту. Відповідальність за результат застосування лежить на кінцевому споживачі.