Эмаль КО-84 +500ºС
  • 1
  • сріблястий

Эмаль КО-84 +500ºС

ТМ ХІМРЕЗЕРВ

Склад продукту: Емаль КО-84 являє собою суспензію пігментів, наповнювачів в розчині кремнийорганического лаку і бутілметакрілатной смоли в органічних розчинниках.
Призначення Призначена для покриття проводів, кабелів, експлуатованих при температурі від 60оС до +250 оС, для фарбування виробів із сталі і алюмінієвих сплавів піддаються в процесі експлуатації дії температур до 500ºС, а також для нанесення маркувальних знаків.

Фізико-механічні характеристики:

Зовнішній вигляд плівки емалі: Після висихання плівка емалі повинна бути однорідною, без зморшок, віспин і сторонніх включень.

Умовна в'язкість емалі при температурі (20 ± 0,5) ºС, сек., По віскозиметрі типу ВЗ-246 з діаметром сопла 4,0 мм: 14-22

Масова частка нелетких речовин емалі,%: 30-34

Час висихання до ступеня 3 при температурі (20 ± 2) ºС, ч, не більше: 2,0

Еластичність плівки емалі при вигині, мм, не більше 1

Термостійкість плівки емалі при температурі (+ 500 ± 10) ºС, ч, не менше 5

Стійкість плівки емалі до статичного впливу води при температурі (20 ± 2) ºС, ч, не менше 24

Стійкість плівки емалі до статичного впливу бензину (нефрасу) при (20 ± 2) ºС, ч, не менше 2

Підготовка поверхні:
перед застосуванням Поверхня перед фарбуванням знежирюється (сумішевими органічними розчинниками). Очищення від іржі, окалини, залишків старої фарби виробляється ручним або механічним способом до St3 або дробеструйним (піскоструминним) методом до ступеня SА2 - Sа2,5 за міжнародним стандартом ISO 8501-1: 1988.
У випадку, якщо раніше нанесене покриття міцне, без корозійних пошкоджень і відсоток його руйнування менш 20, необхідно використовувати часткову обробку (в місцях відсутності покриття, захоплюючи прилеглі до них ділянки на 15-20 см по периметру) до St3.
У разі якщо старе (раніше нанесене) покриття має товщину більше 0,5 мкм або воно зруйнувалося більш ніж на 20% перед забарвленням таке покриття повинно бути вилучено повністю.
Умови нанесення Розбавлення емалей і доведення до робочої в'язкості виробляють розчинниками ксилолом, толуолом по ГОСТ 7827-74.
Підготовлена ​​до нанесення емаль наноситься фарборозпилювачем (пневматичне або безповітряний). При пульверизації діаметр сопла повинен бути 1,8-2,5 мм. Відстань від сопла фарборозпилювача до поверхні, що фарбується повинна складати 200-300 мм в залежності від тиску повітря і діаметра сопла. Фарбування проводиться по сухій, знежиреної поверхні при температурі навколишнього повітря і підкладки від -30ºС до + 40ºС. Металеві поверхні забарвлюються в два перехресних шари з проміжною сушкою між шарами "до отлипа" 0,5-1,0 годину залежно від температури навколишнього повітря, час остаточного сушіння 2:00. Товщина висохлого покриття повинна становити 25-35 мкм. Витрата емалі на одношарове покриття - 110 - 150 г / м2.

Заходи безпеки при нанесенні:  При проведенні фарбувальних робіт слід керуватися вимогами ГОСТ 12.3.035-84 Група Т58 ОКП +0017.

Концентрація робочих парів і суспензій у повітрі робочої зони не повинна перевищувати значень по ГОСТ 12.1.004-91.

Зміст робочих парів у повітрі робочої зони і параметри мікроклімату не повинні перевищувати норм, встановлених ГОСТ 12.1.005-88.
Даний лакофарбовий матеріал в рідкому стані належить до матеріалів 3 класу небезпеки.

Захист органів дихання:
При проведенні фарбувальних робіт у закритих приміщеннях потрібно забезпечити припливно-витяжну вентиляцію встановленої продуктивності, але не менше 3 обсягів на годину. Електрообладнання, що знаходиться в даному приміщенні повинна відповідати діючим нормам по іскро-, вибухобезпеки або бути відключеним. Виключити джерела відкритого вогню.
Для захисту органів дихання застосовуються респіратори встановленого зразка з вугільними елементами, що фільтрують.
Для захисту шкірного покриву застосовувати спецодяг, що перешкоджає проникненню аерозолів, розчинників до поверхні шкіри. При попаданні лакофарбових матеріалів на шкіру - змити теплою водою з милом.
Для захисту органів зору застосовувати спеціальні окуляри з ущільненням, для запобігання потрапляння лакофарбових матеріалів в очі.
При роботі з продуктом дотримуватися вимог пожежної безпеки.

Утилізація тари й залишків лакофарбових матеріалів проводиться відповідно до вимог екологічних норм і стандартів.

Гарантійний термін зберігання емалі - 12 місяців з дня виготовлення.