Эмаль КО-811 +400°С
  • 1
  • сріблястий

Эмаль КО-811 +400°С

ТМ ХІМРЕЗЕРВ

З А Г А Л Ь Н А І Н Ф О Р М А Ц І Я

Емаль КО-811 (+ 400°С) термостійка ДСТУ 23122-78

Склад: суспензія пігментів та наповнювачів в розчині модифікованої кремнійорганічної смоли з додаванням функціональних добавок, однокомпонентна.

Призначення: емаль КО-811 використовується для захисного фарбування обладнання і металевих поверхонь, схильних температурному режиму від - 30°С до + 400°С та дії агресивного середовища. Емаль КО-811 має високу стійкість до впливу агресивних середовищ: розчинів солей, мінеральних масел і нафтопродуктів. Експлуатація покриття без проведення полімеризації при 150 °С не допускається.

Властивості: ідеально підходить для фарбування металевого обладнання, що знаходиться в приміщеннях з високою вологістю і різким коливанням температур, для фарбування теплопроводів, паропроводів з перегрітою парою, нафтопроводів, технологічних продуктопроводів, печей для спалювання відходів, димових труб.

Т Е Х Н І Ч Н І Х А Р А К Т Е Р И С Т И К И

Колір: сірий

Умовна в’язкість при температурі 20°С по віскозиметру ВЗ-246 з діаметром сопла 4 мм - 12-20 сек

Масова частка нелетких речовин, % - 30-35

Способи нанесення: повітряне розпилення, безповітряне розпилення

Рекомендована товщина покриття: 30-50 мкм, кількість шарів 2-3

Стійкість плівки до статичної дії води при температурі 20ºС - не менше 24 годин

Стійкість плівки до статичного впливу бензину при температурі 20ºС - не менше 2 годин

Час висихання покриття до степені 5 при температурі 200ºС, не більше - 2 години

Міжшарова сушка: при температурі (20 ± 5)°С не менше - 2 години

З А С Т О С У В А Н Н Я

Поверхня: Видалити олії, мастила, бруд і водорозчинні солі. Видалити попереднє покриття, іржу (мінімум St2 по ISO 8501). Закруглити гострі кромки. Надати шорсткість. Видалити пил. Висушити.

Нанесення: Емаль КО-811 перед застосуванням в разі необхідності ( при низьких температурах) розбавляють розчином Р-5, ксилолом, толуолом до в’язкості 10-14 с по віскозиметру ВЗ-246(4) та перемішують до повної однорідної маси по всьому об’єму до повного зникнення осаду. Після перемішування необхідно витримати емаль не менше 20 хвилин до зникнення бульбашок. Емаль наноситься на поверхню фарборозпилювачем в два-три шари в кількості 80-150 г/м2, витрати на один шар 40-50 г/м2.Покриття із емалі витримують при температурі (20±5)°С на протязі 1-2 годи, потім сушать при температурі (200±2)°С не менше 2 годин.

Зберігання та запобіжні заходи: Компоненти повинні зберігатися в оригінальних закритих контейнерах в сухому приміщені при температурі від -40ºС до +40ºС, виключивши попадання на них прямих сонячних променів та вологи. Матеріали вогненебезпечні! Не працювати поблизу відкритих джерел вогню. Роботи проводити при гарній вентиляції, у гумових рукавичках, з використанням індивідуальних засобів захисту. Не допускати потрапляння в органи дихання і травлення. При попаданні матеріалу на шкіру промити її теплою водою з милом. Термін зберігання при умовах 12 місяців від дати виробництва.