Грунт ЭП-0199 (100:4)
  • 1
  • червоно-коричневий
  • сірий

Грунт ЭП-0199 (100:4)

ТМ ХІМРЕЗЕРВ

З А Г А Л Ь Н А І Н Ф О Р М А Ц І Я

Грунтовка ЭП-0199 ТУ У 20.3-37168270-039:2013

Склад: суспензія пігментів та наповнювачів в розчині епоксидної смоли с додаванням затверджувача, двокомпонентна.

Призначення: фарбування поверхонь з чорних металів, оцинкованої сталі, титанових та алюмінієвих сплавів, може застосовується як грунтовка під епоксидні матеріали в різноманітних галузях промисловості в атмосферних умовах різних кліматичних зон, а також всередині приміщень.

Властивості: має високу водостійкість, стійка до мінеральних олій, бензинів, миючих засобів.

Комплектність (основа + затверджувач): 25кг + 0,4кг = 25,4; 50 кг+0,8 кг = 50,8 кг

Т Е Х Н І Ч Н І Х А Р А К Т Е Р И С Т И К И

Колір: червоно-коричневий, сірий, інший – за домовленістю

Зовнішній вигляд: однорідна поверхня, без пухирів та зморщування

Масова доля нелетких речовин, %, не менше - 72÷78%

Способи нанесення: пензлик, повітряне розпилення, безповітряне розпилення

Рекомендована товщина плівки покриття при нанесенні: вологої - 100мкм

сухої - 60 мкм

Теоретичні витрати на один шар - 140 г/м2

Життєздатність суміші при температурі 20ºС - 6 годин

Висихання до степені 3 при температурі 20ºС, не більше - 4 години

І

нтервал перекриття при температурі: 5ºС - 24 години

20ºС - 12 годин

30ºС - 8 годин

З А С Т О С У В А Н Н Я

Поверхня: Видалити олії, мастила, бруд і водорозчинні солі. Видалити попереднє покриття, іржу (мінімум St2 по ISO 8501). Закруглити гострі кромки. Надати шорсткість. Видалити пил. Висушити.

Умови: Температура поверхні повинна бути вище 5ºС, і, як мінімум, на 3ºС вище точки роси. Максимально допустима вологість – 80%. Температура продукту повинна бути в межах (15÷25)ºС.

Нанесення: Рекомендується змішувати повний комплект. Вилити затверджувач в контейнер з основою, перемішати до однорідної маси. У випадку крайньої необхідності допускається додавання до 10% розчинника Р-5. Використовувати продукт протягом терміну життєздатності. Найкраща адгезія між шарами досягається при нанесенні наступного шару при повній полімеризації попереднього. На гострі кромки, кути, зварні шви рекомендується нанести додатковий смуговий шар продукту. Очищувач інструменту: Р-5.

Безпека: Продукт вогненебезпечний! Не використовувати поблизу відкритих джерел вогню. Роботи проводити при хорошій вентиляції, в гумових рукавичках, з використанням індивідуальних засобів захисту. Не допускати попадання в органи дихання та травлення. При попаданні продукту на шкіру – промити теплою водою з милом.

Зберігання: Компоненти повинні зберігатися в оригінальних закритих контейнерах в сухому приміщенні при температурі від -40ºС до +40ºС. Термін зберігання при умовах, вказаних вище, не менше 12 місяців від дати виготовлення.

Гарантії: Наведені вище дані засновані на результатах випробувань і призначені тільки для інформації. Виробник гарантує тільки високу якість продукту. Відповідальність за результат застосування лежить на кінцевому споживачі.