Грунт ХС-068
  • 1
  • червоно-коричневий
  • сірий

Грунт ХС-068

ТМ ХІМРЕЗЕРВ

З А Г А Л Ь Н А І Н Ф О Р М А Ц І Я

Грунтовка ХС-068 ТУ У 20.3-37168270-038:2013

Склад: суспензія пігментів та наповнювачів в розчині сополімера вінілхлориду/вініліденхлориду однокомпонентна.

Призначення: Захист металевих та залізобетонних поверхонь від дії агресивних середовищ лужного та кислого характеру.

Властивості: стійка до дії мінеральних кислот, лугів, солей, агресивних газів та інших хімічних реагентів, які мають температуру не вище 60ºС.

Т Е Х Н І Ч Н І Х А Р А К Т Е Р И С Т И К И

Колір: червоно-коричневий, сірий, інші – за домовленістю

Зовнішній вигляд: однорідний, матовий

Масова частка нелетких речовин: 60-70%

Способи нанесення: пензлик, повітряне розпилення, безповітряне розпилення

Рекомендована товщина плівки покриття при нанесенні: вологої - 140 мкм

сухої - 60 мкм

Теоретичні витрати на один шар: 150 г/м2

Висихання до степені 3 при температурі 20ºС, не більше - 1 години

З А С Т О С У В А Н Н Я

Поверхня: Видалити олії, мастила, бруд і водорозчинні солі. Видалити попереднє покриття, іржу (мінімум St2 по ISO 8501). Закруглити гострі кромки. Надати шорсткість. Видалити пил. Висушити.

Умови: температура поверхні повинна бути вище -10ºС, і, як мінімум, на 3ºС вище точки росb. Максимально допустима вологість – 80%. Температура продукту повинна бути в межах (15÷25)ºС.

Нанесення: Перемішати до однорідної маси. У випадку крайньої необхідності допускається додавання до 10% розчину Р-4, Р-5. На гострі кромки, кути, зварні шви рекомендується нанести додатковий смуговий шар продукту. Очисник інструменту: Р-4.

Безпека: Продукт вогненебезпечний! Не використовувати поблизу відкритих джерел вогню. Роботи проводити при хорошій вентиляції, в гумових рукавичках, з використанням індивідуальних засобів захисту. Не допускати попадання в органи дихання та травлення. При попаданні продукту на шкіру – промити теплою водою з милом.

Зберігання: Продукт повинен зберігатися в оригінальних закритих контейнерах в сухому приміщенні при температурі від -30ºС до +30ºС. Термін зберігання при умовах, вказаних вище, не менше 8 місяців від дати виготовлення.

Гарантії: Приведені вище данні засновані на результатах випробувань і надані тільки для інформації. Виробник гарантує тільки високу якість продукту. Відповідальність за результат застосування лежить на кінцевому споживачі.