Грунт ХС-059 2-х компонентний
  • 1
  • червоно-коричневий

Грунт ХС-059 2-х компонентний

ТМ ХІМРЕЗЕРВ

З А Г А Л Ь Н А І Н Ф О Р М А Ц І Я

Грунт ХС-059 ДСТУ 23494-79

Склад: суспензія пігментів та наповнювачів в розчині сополімеру вінілхлориду/вінілацетату, епоксидної смоли з додаванням затверджувача, двокомпонентна.

Призначення: застосовується в системі хімічно стійкого лакофарбового покриття шар грунту ХС- 059, 2 шари емалі ХС- 759, 1 шар лаку ХВ -724 для захисту поверхні металу від дії агресивних середовищ кислотного та лужного характеру. Систему матеріалів застосовують для фарбування зовнішніх поверхонь, залізничних вантажних вагонів та цистерн, обладнання, металевих та залізобетонних конструкцій, що піддаються дії розчинів мінеральних кислот, лугів, солей, агресивних газів (SO2, CO2, NO2, NH3) та інших хімічних компонентів з температурою не вище 600С, та які експлуатуються в атмосферних умовах різних кліматичних районів, а також всередині приміщень. Покриття має бензостійкість.

Властивості: стійка до дії розчинників мінеральних кислот, лугів, солей, агресивних газів, бензину, з температурою не вище 60ºС

Комплектність (основа + затверджувач):25кг + 0,6кг = 25,63кг; 50кг+ 1,25кг = 51,25 кг

Т Е Х Н І Ч Н І Х А Р А К Т Е Р И С Т И К И

Колір: червоно-коричневий, сірий, інший – за домовленістю

Зовнішній вигляд: однорідна поверхня, без пухирів та зморщування

Масова доля нелетких речовин, %, не менше - 36÷40%

Способи нанесення: пензлик, повітряне розпилення, безповітряне розпилення

Рекомендована товщина плівки покриття при нанесенні:вологої - 100 мкм

сухої - 25-35 мкм

Теоретичні витрати на один шар: 100-140 г/м2

Життєздатність суміші при температурі 20ºС - 8 годин

Висихання до степені 3 при температурі 20ºС, не більше - 1 година

З А С Т О С У В А Н Н Я

Поверхня: Видалити олії, мастила, бруд і водорозчинні солі. Видалити попереднє покриття, іржу (мінімум St2 по ISO 8501). Закруглити гострі кромки. Надати шорсткість. Видалити пил. Висушити.

Умови: Температура поверхні повинна бути вище 5ºС, і, як мінімум, на 3ºС вище точки роси. Максимально допустима вологість – 80%. Температура продукту повинна бути в межах (15÷25)ºС.

Нанесення: Рекомендується змішувати повний комплект. Вилити затверджувач в контейнер з основою, перемішати до однорідної маси. У випадку крайньої необхідності допускається додавання до 10% розчинника Р-5. Використовувати продукт протягом терміну життєздатності. Найкраща адгезія між шарами досягається при нанесенні наступного шару при повній полімеризації попереднього. Система покриття повинна відповідати нормам: 1 шар грунту ХС- 059, 2 шари емалі ХС- 759, 1 шар лаку ХВ -724, грунтовку допускається застосовувати під емалі ХВ, ХС, епоксидні емалі. На гострі кромки, кути, зварні шви рекомендується нанести додатковий смуговий шар продукту. Очищувач інструменту: Р-5, Р4.

Безпека: Продукт вогненебезпечний! Не використовувати поблизу відкритих джерел вогню. Роботи проводити при хорошій вентиляції, в гумових рукавичках, з використанням індивідуальних засобів захисту. Не допускати попадання в органи дихання та травлення. При попаданні продукту на шкіру – промити теплою водою з милом.

Зберігання: Компоненти повинні зберігатися в оригінальних закритих контейнерах в сухому приміщенні при температурі від -40ºС до +40ºС. Термін зберігання при умовах, вказаних вище, не менше 12 місяців від дати виготовлення.

Гарантії: Наведені вище дані засновані на результатах випробувань і призначені тільки для інформації. Виробник гарантує тільки високу якість продукту. Відповідальність за результат застосування лежить на кінцевому споживачі.