Грунт ФЛ-03К
  • 1
  • 50
  • червоно-коричневий

Грунт ФЛ-03К

ТМ ХІМРЕЗЕРВ

З А Г А Л Ь Н А І Н Ф О Р М А Ц І Я

Грунтовка ФЛ-03К ДСТУ 9109-81

Склад: суспензія пігментів та наповнювачів в лаку на основі синтетичних фенолформальдегідних смол, модифікованих рослинними оліями

Призначення: грунтування поверхонь з чорних металів, мідних и титанових сплавів, дерев’яних поверхонь.

Властивості: характеризується високою адгезією до металу, твердістю, атмосферостійкістю, стійкістю до дії слабих кислот та лугів, розчинів солей, бензостійкістю. Забезпечує протикорозійну стійкість системи лакофарбового покриття в цілому, використовується разом з емаллю ХВ-518, грунтовку допускається застосовувати під емалі ХВ, ХС, нітроемалі.

Т Е Х Н И Ч Н І Х А Р А К Т Е Р И С Т И К И

Колір: червоно-коричневий

Зовнішній вигляд: глянцевий

Масова доля нелетких речовин, %, не менше - 58÷64%

Способи нанесення: пензлик, повітряне розпилення, безповітряне розпилення

Рекомендована товщина плівки покриття при нанесенні: вологої - 40 мкм

сухої - 20 мкм

Теоретичні витрати на 25 мкм сухої плівки покриття - 50 г/м2

Висихання до степені 3 при температурі 20ºС, не більше - 8 годин, фактично 30 хвилин

З А С Т О С У В А Н Н Я

Поверхня: Видалити олії, мастила, бруд і водорозчинні солі. Видалити попереднє покриття, іржу (мінімум St2 по ISO 8501). Закруглити гострі кромки. Надати шорсткість. Видалити пил. Висушити.

Умови: Температура поверхні повинна бути вище 5ºС, і, як мінімум, на 3ºС вище точки роси. Максимально допустима вологість – 80%. Температура продукту повинна бути в межах (15÷25)ºС.

Нанесення: Перемішати до однорідної маси. У випадку крайньої необхідності допускається додавання до 10% ксилолу. На гострі кромки, кути, зварні шви рекомендується нанести додатковий смуговий шар продукту. Очисник інструменту: ксилол.

Безпека: Продукт вогненебезпечний! Не використовувати поблизу відкритих джерел вогню. Роботи проводити при хорошій вентиляції, в гумових рукавичках, з використанням індивідуальних засобів захисту. Не допускати попадання в органи дихання та травлення. При попаданні продукту на шкіру – промити теплою водою з милом.

Зберігання: Продукт повинен зберігатися в оригінальних закритих контейнерах в сухому приміщенні при температурі від -30ºС до +30ºС. Термін зберігання при умовах, вказаних вище, не менше 12 місяців від дати виготовлення.

Гарантії: Приведені вище данні засновані на результатах випробувань і призначені тільки для інформації. Виробник гарантує тільки високу якість продукту. Відповідальність за результат застосування лежить на кінцевому споживачі.