Грунт-эмаль АУ-1128
  • 1
  • жовтий
  • білий
  • сірий
  • захисний

Грунт-эмаль АУ-1128

ТМ ХІМРЕЗЕРВ

АУ -1128 ТМ ХІМРЕЗЕРВ

Найменування продукту: Грунт-емаль АУ- 1128 антикорозійна алкідуретанова


Нормативний документ: ТУ У 24.3-24712930-016:2005

Склад:
суспензія пігментів та наповнювачів в розчині алкідуретанової смоли з додаванням функціональних добавок, містить антикорозійні пігменти і інгібітори, однокомпонентна
Призначення для фарбування загрунтованих поверхонь залізничного рухомого складу, транспортних конструкцій, міського транспорту, сільськогосподарської і дорожньої техніки, металевих і неметалевих будівельних конструкцій та інших об'єктів, до яких пред'являються вимоги за швидкістю висихання, універсальності застосування і тривалості експлуатації у відкритій промисловій атмосфері різних кліматичних зон, а також усередині приміщень з високий вологістю.

Рекомендується застосовувати у складі багатошарових покриттів: 3 шари грунт-емалі АУ-1128

Властивості покриття: шовковисто-матове, має високу твердість, атмосферостійкість, містить антикорозійний пігмент, стійке до дії УФ світла. Час висихання не більше 5 годин при 20 °С, скорочує тимчасові витрати в 3 - 5 разів (в порівнянні з емаллю ПФ- 115).
Система покриття, що складається з трьох шарів грунт-емалі АУ 1128, нанесеною по незагрунтованій поверхні, зберігає захисно-декоративні властивості в умовах відкритої промислової атмосфери помірного і холодного кліматів впродовж 5- 8 років.

Т Е Х Н І Ч Н І Х А Р А К Т Е Р И С Т И К И

Колір: білий, сірий, жовтий


Зовнішній вигляд: гладкий, матовий

Масова доля нелетких речовин, %, не менше: 62

Способи нанесення: пензлик, повітряне розпилення, безповітряне розпилення


Рекомендована товщина плівки покриття при нанесенні:

вологої 120 мкм
сухої 60-70 мкм

Теоретичні витрати на 60 мкм сухої плівки покриття: 120 г/м2

Висихання до степені 3 при температурі 20ºС: не більше 8 годин, фактично 5 годин.

З А С Т О С У В А Н Н Я
Поверхня
Видалити олії, мастила, бруд і водорозчинні солі. Видалити попереднє покриття, іржу (мінімум St2 по ISO 8501). Закруглити гострі кромки. Надати шорсткість. Видалити пил. Висушити.
Умови
Температура поверхні повинна бути вище -15ºС, и, як мінімум, на 3ºС вище точки роси. Температурні діапазони експлуатації покриття: від -10 до +60. Максимально допустима вологість – 80%. Температура продукту повинна бути у межах (15÷25)ºС.
Нанесення
Перемішати до однорідної маси. У разі крайньої необхідності допускається додавання до 10% сольвенту, ксилолу. На гострі кромки, кути, зварні шви рекомендується нанести додатковий смуговий шар продукту. Очисник інструменту: сольвент, уайт-спірит.
Зберігання Термін зберігання за умов, вказаних вище, не менше 12 місяців від дати виробництва.

Гарантії

Приведені вище дані засновані на результатах випробувань і надані тільки для інформації. Виробник гарантує тільки високу якість продукту. Відповідальність за результат застосування лежить на кінцевому споживачі.