РОЗЧИННИК 647 БЕЗ ПРЕКУРСОРІВ ТМ OPTIMA

  • 0,27
  • 0,56
  • 3,1
  • Прозорий

РОЗЧИННИК 647 БЕЗ ПРЕКУРСОРІВ ТМ OPTIMA

TM OPTIMA

Розчинник 647 ТМ OPTIMA – високоякісний засіб для лакофарбових матеріалів, характеризується якісними розчинними властивостями.Містить в сумі менше 50% ацетону та толуолу, внаслідок чого не являється прекурсором і не підлягає ліцензуванню.

ПРИЗНАЧЕННЯ: для розбавлення нітроемалей, нітролаків, а також лакофарбових матеріалів, які використовуються при фарбуванні автомобілів.

СПОСІБ ВИКОРИСТАННЯ: розчинник при перемішуванні додають невеликими порціями до лакофарбового матеріалу до отримання потрібної консистенції.

УМОВИ БЕЗПЕЧНОГО ВИКОРИСТАННЯ, ЗБЕРІГАННЯ, УТИЛІЗУВАННЯ: Роботи з розчинником проводити з використанням засобів захисту рук, очей у добре провітрюваному приміщенні. Розчинник зберігати, транспортувати у щільно закритій тарі на відстані від приладів опалення та електричних пристроїв при температурі від мінус 400С до плюс 400С. Берегти від дії тепла та прямих сонячних променів.Після використання за призначенням пляшки з-під розчинника повинні бути щільно закриті укупорними засобами та відправленні на побутове звалище.

СКЛАД: суміш летких органічних речовин: кетонів, спиртів, ефірів, ароматичних вуглеводнів.

Гарантійний термін придатності – 18 місяців з дати виготовлення.

Вироблено в Україні

Берегти від вогню!