Розчинник Р-5А ТМ ХІМРЕЗЕРВ
  • налив
  • Прозорий

Розчинник Р-5А ТМ ХІМРЕЗЕРВ

ТМ ХІМРЕЗЕРВ

РОЗЧИННИК Р-5А без прекурсорів ТМ ХІМРЕЗЕРВ

ТУ У 24.3-00904996-004-2004

Призначення: для розбавлення епоксидних, поліуретанових, органорозчинних акрилових, поліефірних фарб, лаків, емалей. Застосовується для миття інструменту та знежирення поверхні. Розчинник не містить води та спиртів, які шкодять при полімеризації 2К-систем (двокомпонентні системи з отверджувачами).

Спосіб використання: розчинник при перемішуванні додають невеликими порціями до лакофарбового матеріалу до отримання зручної для нанесення консистенції. Очищення, як і знежирення, проводять ганчіркою, зволоженою розчинником. Бруд розчиняється і переноситься з поверхні на ганчірку.

Умови безпечного використання, зберігання,  утилізації: роботи проводити з використанням засобів захисту рук, очей від потрапляння рідкого засобу і у добре провітрюваному приміщені. Засіб зберігати, транспортувати у щільно закритій тарі. Зберігати на відстані віл приладів опалювання та електричних пристроїв при температурі від мінус 40°С до плюс 40°С. Легкозаймиста речовина! Берегти від дії тепла і прямих сонячних променів. Після використання за призначенням, пляшки з-під розчинника повинні бути щільно закриті закупорювальними засобами та  відправлені на побутове звалище.

Склад: толуол, ксилол, ацетон, етилацетат, бутилацетат.

Гарантійний термін придатності – 36 місяців з дня виготовлення.

Вироблено в Україні.

Берегти від вогню!

Берегти від дітей!