РОЗЧИННИК СИНТЕТИЧНИЙ THINNER SYNTHETIC (ДЕАРОМАТИЗОВАНИЙ УАЙТ-СПІРИТ) ТМ PROTEX
  • 0.33
  • 0.62
  • Прозорий

Розчинник синтетичний THINNER SYNTHETIC (деароматизований уайт-спірит) ТМ PROTEX

ТМ PROTEX

Розчинник синтетичний  "THINNER SYNTHETIC"

Виготовлений за ТУ У 20.3-378168244-002:2014

Розчинник синтетичний  «THINNER  SYNTHETIC» - високоякісний сумішевий  розчинник на основі деароматизованого уайт-спіриту з додаванням посилюючих індивідуальніх розчинників. Використовується в технології нанесення лако-фарбових матеріалів (масляних, алкідних, алкідуретанових), знежирення поверхні, миття рук та обладнання. На відміну від звичайного уайт-спіриту має приємний запах та нетоксичний за звичайних умов застосування (режим провітрювання зони робіт). Не містить прекурсорів, в наслідок чого не підлягає ліцензуванню.

Призначення: для розведення олійних фарб, емалей і лаків на основі алкідних, уретаналкідних смол, уретанових олій, а також очистки інструментів та знежирених поверхонь. Не містить ароматичних вуглеводнів, не має різкого запаху.

Спосіб використання: розчинник при перемішуванні додають невеликими порціями до лакофарбового матеріалу, до отримання  потрібної консистенції . При знежиренні поверхонь використовують ганчір’я, змочене розчинником.

Умови безпечного використання, зберігання,  утилізації: роботи  проводити з використанням засобів захисту рук, очей від потрапляння рідкого засобу і у добре провітрюваному приміщені. Засіб зберігати, транспортувати у щільно закритій тарі. Зберігати на відстані віл приладів опалювання та електричних пристроїв при температурі від мінус 40°С до плюс 40°С. Легкозаймиста речовина! Берегти від дії тепла і прямих сонячних променів. Після використання за призначенням, пляшки з-під препарату повинні бути щільно закриті закупорювальними засобами та  відправлені на побутове звалище.

Склад: сумішевий розчинник, суміш деароматизованого уайт-спіриту (вуглеводні аліфатичного характеру з незначною домішкою ароматичних сполук не чіткого хімічного складу), естерів та спиртів.

Гарантійний термін придатності – 36 місяців з дати виготовлення.

Берегти від вогню!

Берегти від дітей!

Вироблено в Україні.