Органічний розчинник Калоша ТМ OPTIMA
  • 3.1
  • 0.43
  • 0.255
  • налив
  • Прозорий

Органічний розчинник Калоша ТМ OPTIMA

TM OPTIMA

ОРГАНІЧНИЙ РОЗЧИННИК «КАЛОША»  (аналог розчинника НЕФРАС С2 80/120) ТМ "OPTIMA" 

Виготовлений за ТУ У 24.3-00904996-004-2004

ПРИЗНАЧЕННЯ: Органічний розчинник «Калоша» – сумішевий розчинник для ЛФМ, знежирення поверхонь. Не являється прекурсором і не підлягає ліцензуванню. Є аналогом акцизного Бензина Калоша (НЕФРАС С2 80/120). Легколеткий швидкий розчинник. 

СПОСІБ ВИКОРИСТАННЯ: для розбавлення розчинник при перемішуванні додають невеликими порціями до лакофарбового матеріалу до отримання потрібної консистенції. Знежирення проводять ганчіркою, зволоженою розчинником, забруднення розчиняється і переноситься на ганчірку.

УМОВИ БЕЗПЕЧНОНОГ ВИКОРИСТАННЯ, ЗБЕРІГАННЯ, УТИЛІЗАЦІЇ: роботи  проводити звикористанням засобів захисту рук, очей від потрапляння рідкого засобу і у добре провітрюваному приміщені. Засіб зберігати, транспортувати у щільно закритій тарі. Зберігати на відстані від приладів опалювання та електричних пристроїв при температурі від мінус 40°С до плюс 40°С. Легкозаймиста речовина! Берегти від дії тепла і прямих сонячних променів. Після використання за призначенням, пляшки з-під розчинника повинні бути щільно закриті закупорювальними засобами та  відправлені на побутове звалище.

СКЛАД: сумішевий розчинник, суміш вуглеводнів переважно аліфатичного характеру з домішкою ароматичних сполук нечіткого хімічного складу, естерів та спиртів.

Гарантійний термін придатності: 36 місяців з дати виготовлення.

БЕРЕГТИ ВІД ВОГНЮ!

БЕРЕГТИ ВІД ДІТЕЙ!

Вироблено в Україні.