Органічний розчинник Керосин ТМ OPTIMA
  • 0.43
  • 0.255
  • налив
  • Прозорий

Органічний розчинник Керосин ТМ OPTIMA

TM OPTIMA

Органічний розчинник КЕРОСИН ТМ "OPTIMA"

Виготовлений за ТУ У 24.3-00904996-004-2004

Органічний розчинник КЕРОСИН ТМ "OPTIMA"- високоякісний розчинник, характеризується якісними розчинними властивостями. Не являється прекурсором і не підлягає ліцензуванню.

ПРИЗНАЧЕННЯ: для розбавлення розчинник додають невеликими порціями, при перемішуванні, у лакофарбовий матеріал до отримання потрібної консистенції. Знежирення проводять ганчіркою, зволоженою розчинником, забруднення розчиняється і переноситься на ганчірку. Промивку деталей краще робити методом занурення в розчинник з тертям, або інтенсивно обливати деталь розчинником, створюючи умови вимивання бруду. Для останнього способу найкраще підходить промивка-бризкалка та піддон-лоток для збору розчинника.

СПОСІБ ВИКОРИСТАННЯ: для розбавлення – розчинник, перемішуючі, додають невеликими порціями у лакофарбовий матеріал до отримання потрібної консистенції або очищають і знежирюють поверхні.

УМОВИ БЕЗПЕЧНОГО ВИКОРИСТАННЯ, ЗБЕРІГАННЯ УТИЛІЗАЦІЇ: роботи проводити з використанням засобів захисту рук, очей від потрапляння рідкого засобу і у добре провітрюваному приміщені. Засіб зберігати, транспортувати у щільно закритій тарі. Зберігати на відстані від приладів опалювання та електричних пристроїв при температурі від мінус 40°С до плюс 40°С. Легкозаймиста речовина! Берегти від дії тепла і прямих сонячних променів. Після використання за призначенням, пляшки з-під розчинника повинні бути щільно закриті закупорювальними засобами та відправлені на побутове звалище.

СКЛАД: сумішевий розчинник, суміш вуглеводнів переважно аліфатичного характеру з домішкою ароматичних сполук нечіткого хімічного складу, естерів та спиртів.

БЕРЕГТИ ВІД ВОГНЮ! БЕРЕГТИ ВІД ДІТЕЙ! 

Гарантійний термін придатності: 36 місяців з дати виготовлення

Вироблено в Україні.