Лазур-біо для захисту деревини
  • 1,7
  • 0,7
  • безбарвний

Лазур-біо для захисту деревини

ТМ ХІМРЕЗЕРВ

Склад: розчин лаку алкіду в уайт-спірит з добавками сикативу і високоефективного фунгіциду фірми "Troy" (США).

Властивості: захищає деревину, не піддавати навантажень і не имеюших контакту з землею, від гниття, синяви, грибків, комах, погодостойкость, добре захищає від УФ-випромінювання, залишає відкриті пори, проста при виконанні ремонтних робіт.
Призначення: для захисту всіх порід деревини від цвілі, синяви, грибків, комах. Просочення застосовується для зовнішніх робіт.
Застосування: перед застосуванням просочення ретельно перемішати. Просочення готова до застосування і не вимагає разбавленія.Поверхность перед нанесенням просочення повинна бути сухою, ретельно відшліфована наждачним шкіркою і очищена від пилу. Деревину хвойних дерев, що містить велику кількість смоли, очищають тканиною, змоченою в уайт-спірит. Не рекомендується наносити на раніше пофарбовані іншими матеріалами поверхності.Пропітку наносять при відносній вологості повітря не більше 80% пензлем, валиком, тампоном або методом розпилення, рівномірно розподіляючи матеріал вздовж волокон. Особливо ретельно слід заґрунтувати торці колод і дощок, поверхні біля цвяхів і болтів. Через 5-10 хвилин надлишки складу видаляють сухим тампоном. Просочення наносять одним-двома шарами. Час висихання 1 шару до 12:00, подальших не менше 24 годин. Для декоративної обробки деревини наносять 1-2 шари алкидной блакиті, для захисту деревини від УФ випромінювання обов'язково наносять безбарвні лаки алкіду.

Витрата: 90-160 г / м2 на одношарове покриття в залежності від вологості і структури деревини, а також якості обробки.

Фасовка: каністри металеві 0,7 кг, 1,7 кг

Колір: безбарвний

Фізико-хімічні показники:
 
Умовна в'язкість по віскозиметрі типу ВЗ-246 з діаметром сопла 4 мм при температурі (20,0 ± 0,5) ° С: 10-16

Масова частка нелетких речовин,%: 6,5-10

Час висихання до ступеня 3 при температурі (20 ± 2) ° на скляній пластині, г, не більше 24

Умови зберігання і запобіжні заходи: Просочення зберігати в щільно закритій тарі, оберігаючи від попадання прямих сонячних променів та атмосферних опадів. Гарантійний термін зберігання 12 місяців. При проведенні фарбувальних робіт, а також після їх закінчення, необхідно ретельно провітрити приміщення протягом 1 доби. Для захисту рук застосувати гумові рукавички. Берегти від вогню!

Термін зберігання: 12 місяців