Неомид StopЖук. Засіб для захисту деревіни від комах, знищення біологічних агентів на всіх стадіях розвитку
  • 5
  • 1
  • безбарвний

Неомид StopЖук. Засіб для захисту деревіни від комах, знищення біологічних агентів на всіх стадіях розвитку

ТМ NEOMID

ПРИЗНАЧЕННЯ: Препарат призначений для захисту деревини різних порід від комах, що вражають деревину (жуків), а також для їх знищення на всіх стадіях розвитку. Для зовнішніх та внутрішніх робіт. Використовується для обробки конструкцій з деревини (бруси, крокви, підлоги та ін.), Для обробки лісо- та пиломатеріалів. Не змінює структуру деревини, не перешкоджає подальшій обробці, склеюванню і забарвленням. Має високу поглинаючу здатність."

ЗАСТОСУВАННЯ: Препарат розвести водою у співвідношенні 1: 4. Захистити поверхні, які не потребують обробки, від попадання засобу. Очистити поверхню від бруду, пилу, відшарувань старої фарби і видалити (відсікти, зачистити) сильно скорродованну частину дерева. Рекомендується зробити пробне нанесення на невелику ділянку. При нанесенні можливе незначне тонування деревини, обумовлене її сортністю або наявністю попередньої обробки. Готовий розчин наносити пензлем або валиком з синтетичним ворсом, рівномірно розподіляючи по поверхні. Необхідні затрати готового розчину досягаються в середньому за 2-3 нанесення. Для профілактичного захисту затрати складають
150-200 г / м2. У разі поразки деревини комахами, препарат необхідно наносити на поверхню з розрахунком 250-300 г / м2, а також вводити концентрований (не розведений водою) розчин в льотні або личинкові отвори 3-4 рази, забиваючи потім отвір, просоченим дерев'яним дюбелем. Уражені ділянки рекомендується обробляти повторно через 14 днів з моменту первісної обробки. Роботи слід проводити в добре провітрюваних приміщеннях або на відкритому повітрі при температурі навколишнього середовища і оброблюваної поверхні не нижче + 5 ° С у відсутності людей і домашніх тварин. Після обробки, приміщення необхідно провітрювати не менше доби. Оброблену деревину слід захистити від попадання води і атмосферних опадів до повного висихання поверхні."

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: При роботі з препаратом використовувати індивідуальні засоби захисту: окуляри, рукавички, захисний одяг, респіратор. При попаданні на шкіру - промити великою кількістю води. При попаданні в очі - негайно промити струменем проточної води протягом 10-15 хвилин. Звернутися до лікаря. Не використовувати засіб для обробки поверхні, що використовується для зберігання продуктів харчування, кормів.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ: Транспортувати окремо від харчових продуктів. Берегти від дітей і домашніх тварин. Зберігати в провітрюваному приміщенні в щільно закритій заводській тарі, при температурі від + 5 ° С до + 30 ° С. Уникати попадання сонячних променів та нагрівання. Термін зберігання концентрату 24 місяці. Термін зберігання готового розчину 3 дні. Засіб зберігає свої властивості після 5 циклів заморожування-розморожування. Не допускати потрапляння препарату у водойми, стічні води, грунт. Утилізація згідно СанПіН 2.1.7.1322-03

СКЛАД: синтетичний піретроїд, розчинник, поверхнево-активна речовина, вода.