Неомид Extra eco. Важковимиваючий антисептик
  • 5
  • 10
  • безбарвний

Неомид Extra eco. Важковимиваючий антисептик

ТМ NEOMID

ПРИЗНАЧЕННЯ: NEOMID ExtraEco готовий розчин - важковимиваючий антисептик для зовнішніх і внутрішніх робіт. Забезпечує посилений захист деревини від поразки дереворуйнівними і деревофарбовимих грибами, водоростями, мохами, а також комахами-червицями на строк до 35 років. Може використовуватися самостійно або як захисний просочувач перед фарбуванням плівкоутворюючими лакофарбовими матеріалами. Забезпечує високоефективний захист при експлуатації деревини в умовах слабкого або помірного вимивання. Для захисту деревини в важких (вологих) умовах експлуатації рекомендується застосовувати препарат NEOMID 430 Eco. NEOMID ExtraEco застосовується для обробки терас, альтанок, чорних підлог, каркасів стін, балок, перекладин, крокв та інших дерев'яних виробів і конструкцій. Хімічно зв'язується з деревиною, не перешкоджає склеюванню і забарвленню. Оброблена деревина набуває зеленуватий колір, який не в приміщенні може змінюватися на мідно-коричневий, а в подальшому на сріблясто-сірий."

ЗАСТОСУВАННЯ: Захистити поверхню, яка не потребуює обробки, від попадання засобу. Очистити оброблювану поверхню від бруду, пилу, будь-яких видів покриттів. Механічну обробку деревини необхідно виконати до просочення. Якщо поверхня деревини вражена деревофарбуючими грибами, рекомендується первісна обробка NEOMID 500. NEOMID ExtraEco перед застосуванням перемішати. Обробку можна проводити двома способами:
1) Нанесення робочого розчину за допомогою пензлика, валика, розпилювального пристрою в 2-3 шари з проміжним сушіннями по 20-30 хвилин;
2) Занурення матеріалу в робочий розчин на 2-5 хвилин. Для обробки можна використовувати ємкості з будь-яких матеріалів. Роботи слід проводити в добре провітрюваних приміщеннях або на відкритому повітрі при температурі навколишнього середовища і оброблюваної поверхні не нижче + 5 ° С. Оброблену деревину слід захистити від попадання води, атмосферних опадів і прямих сонячних променів до повного висихання (не менше 48 годин при температурі 16-20 ° С і відносній вологості повітря 60%). Фіксація суміші відбувається протягом 15 днів. У цей період деревину можна використовувати для будівельних робіт, але рекомендується захистити від попадання води, опадів і контакту з грунтом."

ВИТРАТИ: Для струганої деревини 150- 250, для пиляної - 250-400 залежно від якості поверхні.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: При відкорковуванні тари слід дотримуватися обережності!
NEOMID ExtraEco не сумісний з сумішами, що містять сполуки хрому. Слід уникати контакту NEOMID ExtraEco з мідними сплавами. При виготовленні робочого розчину і роботі з ним використовувати індивідуальні засоби захисту: окуляри, рукавички, респіратор, захисний одяг. При попаданні на шкіру - змити великою кількістю води. При попаданні в очі - негайно промити струменем проточної води в теченіе10-15 хвилин. При необхідності звернутися до лікаря."

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ: Транспортувати окремо від харчових продуктів. Берегти від дітей. Зберігати в провітрюваному приміщенні в щільно закритій заводській тарі при температурі від + 5 ° С до + 40 ° С. Термін зберігання 18 місяців. Допускається до 5 циклів заморожування. Після розморожування і перемішування властивості зберігаються. Пожежовибухобеспечний.
Утилізація згідно СанПіН 2.1.7.1322-03."

СКЛАД: Комплексні сполуки міді, ПАР, функціональні добавки, вода. Не підлягає обов'язковій сертифікації. Не містить сполуки миш'яку і хрому.