Неомид Base eco. Універсальний безбарвний антисептик
  • 5
  • 10
  • безбарвний

Неомид Base eco. Універсальний безбарвний антисептик

ТМ NEOMID

ПРИЗНАЧЕННЯ: NEOMID BASE Eco готовий розчин - безбарвний антисептик для зовнішніх і внутрішніх робіт. Забезпечує посилений захист деревини: захищає від поразки дереворуйнівними і деревозабарвленими пліснявими грибами, водоростями, мохами, а також комахами-червицями і короїдами на строк до 35 років за відсутності вимивання, або якщо закритий лакофарбовими матеріалами, наприклад, ліссуючим деревозахисним засобом NEOMID BiO COLOR. Для забезпечення тривалого посиленого захисту деревини рекомендується наносити NEOMID BASE Eco готовий розчин як захисний біоцидний просочувач перед фарбуванням будь-якими лакофарбовими матеріалами.
Не змінює колір і структуру деревини, не перешкоджає подальшій обробці, склеюванню і забарвленню."

ЗАСТОСУВАННЯ: Захистити поверхню, яка не потребує обробки, від попадання засобу. Очистити оброблювану поверхню від бруду, пилу, будь-яких видів покриттів. Механічну обробку деревини необхідно виконати до просочення. Якщо поверхня деревини вражена деревозабарвленими грибами (синявою), рекомендується первісна обробка відбілювачем NEOMID 500. NEOMID BASE Eco готовий розчин перед застосуванням перемішати.
Обробку деревини можна проводити двома способами:
1. Рівномірне нанесення робочого розчину за допомогою валика, пензлика з синтетичним ворсом, будь-якого розпилювального пристрою в 2-3 шари з проміжним сушінням по 20-30 хвилин.
2. Занурення матеріалу в робочий розчин на 2-5 хвилин. Для обробки даним способом можна використовувати ємкості з будь-яких матеріалів. Роботи слід проводити в добре провітрюваних приміщеннях або на відкритому повітрі при температурі навколишнього середовища і оброблюваної поверхні не нижче + 50С. Оброблену деревину слід захистити від попадання води і атмосферних опадів до повного висихання поверхні (не менше 24 годин при температурі
16-20 ° С і відносній вологості повітря 60%)"

ВИТРАТИ: Для струганої деревини - 150-250 г / м2, для пиляної деревини - 250-400 г / м2 залежно від якості поверхні.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: При роботі з препаратом використовувати індивідуальні засоби захисту: захисний одяг, рукавички, окуляри, респіратор. При попаданні на шкіру - змити великою кількістю води. При попаданні в очі, промити струменем проточної води протягом 10-15 хвилин. При необхідності звернутися до лікаря.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ: Транспортувати окремо від харчових продуктів. Берегти від дітей.
Зберігати в щільно закритій заводській тарі при температурі від +50 С до + 400С, уникати дії прямих сонячних променів. Термін зберігання 18 місяців.
Допускається до 5 циклів заморожування. Після розморожування і перемішування властивості зберігаються. Пожежо та вибухобезпечний. Утилізація згідно СанПіН 2.1.7.1322-03."

СКЛАД: сполуки бору, ПАР. Не містить заборонених в ЄС і РФ хімічних речовин. Не підлягає обов'язковій сертифікації.