Неомид 550. Засіб для очищення фасадів будівель від висолів
  • 1
  • 5,55
  • безбарвний

Неомид 550. Засіб для очищення фасадів будівель від висолів

ТМ NEOMID

ПРИЗНАЧЕННЯ: NEOMID 550 призначений для видалення мінеральних висолів різного походження та складу з цегли, природного і штучного каменю, бетону і т.п.
Не змінює колір, властивостей оброблюваного матеріалу, не руйнує розчин кладки."

ЗАСТОСУВАННЯ: NEOMID 550 - концентрат.
Сильно уражені ділянки поверхні зачистити щіткою або шпателем.
Для приготування робочого розчину розвести концентрат водою у співвідношенні 1: 2. Пензлем, валиком з синтетичним ворсом, будь-яким розбризкуючим пристроєм рівномірно нанести розчин на оброблювану поверхню. Через 5-10 хвилин залишки суміші змити водою. При необхідності процедуру повторити.

ВИТРАТИ готового розчину 150 - 250 г / м2. Якщо необхідно проводити роботи з видалення висолів при негативних температурах, концентрат NEOMID 550 слід розвести полярним розчинником (наприклад: спирти). Щоб уникнути повторної появи висолів, поверхню рекомендується захистити гідрофобною речовиною NEOMID Н2О STOP, що запобігає проникнення вологи в будівельні матеріали, при збереженні паропроникності обробленої поверхні."

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: При виготовленні робочого розчину і роботі з ним використовувати індивідуальні засоби захисту: окуляри, рукавички, захисний одяг. При попаданні на шкіру - змити великою кількістю води. При попаданні в очі - негайно промити струменем проточної води протягом 10-15 хвилин. При необхідності звернутися до лікаря.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ: Транспортувати окремо від харчових продуктів. Берегти від дітей. Зберігати в щільно закритій тарі виробника в сухому прохолодному місці.
Гарантійний термін зберігання не менше 24 місяців. Готовий розчин засобу необхідно використати протягом 14 днів.
Засіб зберігає свої властивості після 5 циклів заморожування-розморожування.
NEOMID 550 Пожаровибухобезпечний.
Утилізація згідно СанПіН № 21.7.1322-03"

СКЛАД: Комплексоутворювач, етиленгліколь, змочувач.
Не підлягає обов'язковій сертифікації."