Неомид 500. Відбілювач деревини
  • 5
  • 1
  • безбарвний

Неомид 500. Відбілювач деревини

ТМ NEOMID

ПРИЗНАЧЕННЯ: NEOMID 500 – відбілюючий та дезінфікуючий склад. Ефективно знищує гриби, які забарвлюють та руйнують деревину, видаляє сірий наліт, повертає деревині природний колір, підвищує її сортність. Може бути використаний для обробки палет, для зберігання та транспортування харчових продуктів. Не змінює структуру деревини, її природні властивості.

ФАСОВКА: Пластикові каністри вагою 5 кг, 10 кг, 24кг.

ЗАСТОСУВАННЯ: Рекомендується захищати поверхні, що не вимагають обробки, від випадкового потрапляння засобу. Місткості та устаткування для работи з препаратом можуть бути виготовленні з пластмасси чи скла. В залежності від природи деревини, строку та глибини ураження можна використовувати як 50% водний розчин (розведення 1:1), так і концентрат. Для вирівнювання кольору допускається розведення водою 1:2. Розчин наносять щіткою, валиком із синтетичним ворсом чи розбризкуючим пристроєм. Знебарвлення відбувається протягом (1 - 12) годин, в залежності від ступеня ураження деревини, температури навколишнього середовища та ін.
Час висихання: 24 години при температурі 16-20°С та відносній вологості повітря 60%. Висохша поверхня може містити деяку кількість кристалічної солі, яку необхідно змити водою. Работи слід проводити в добре провітрюваних приміщеннях або на відкритому повітрі при температурі навколишнього середовища та оброблюваної поверхні не нижче +5°С.

Витрата засобу – 100-200 г/м2.

СКЛАД: Водний розчин сполуки, що містить хлор, стабілізатор, активатор. Не містить заборонених у ЕС і РФ хімічних речовин. Не підлягає обов'язковій сертифікації. Розкритий препарат використовувати протягом 10 днів. Уникати попадання прямих сонячних променів і нагріву. Термін зберігання 9 місяців, після закінчення 6 місяців препарат використовувати без розведення.
Увага! Перед відбілюванням рекомендується проводити знесмолювання деревини хвойних порід, а також пробне нанесення складу на невелику ділянку деревини.

Увага! Після відбілювання необхідне змивання з поверхні деревини залишків розчину.

Увага! Не впускайте, не нахиляти, не збовтувати. В кришці є технологічний отвір."