Неомид 450-1.  ВОГНЕБІОЗАХИСТ (1 група вогнезахисної ефективності)
  • 5
  • 10
  • 30
  • безбарвний

Неомид 450-1. ВОГНЕБІОЗАХИСТ (1 група вогнезахисної ефективності)

ТМ NEOMID

1 ГРУПА (ВИЩА) ВОГНЕЗАХИСНОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ

Засіб для вогнебіозахисту деревини «Неомід 450-1» - високоефективний засіб для вогнезахисту і антисептування деревини для зовнішніх і внутрішніх робіт. Перекладає деревину в важкозаймистий і трудногорючий матеріал, забезпечуючи I (першу) групу вогнезахисної ефективності за ДСТУ 53292-2009, захищає від гниття, виникнення цвілі.

ПРИЗНАЧЕННЯ: Призначено для комплексного захисту від вогню і біопоразок дерев'яних конструкцій і виробів (стін, балок, будівельних систем, що несуть брусів, перекриттів, лаг, віконних і дверних блоків і т. д.). Термін збереження вогнезахисного ефекту до 7 років, термін збереження біозахисний ефекту до 10 років.

ПРИНЦИП ДІЇ: При контакті з вогнем захисний шар антипирена миттєво спучується, утворюючи вогнестійкий теплоізоляційний екран, який перекриває доступ кисню до поверхні і не дає можливість деревині досягти температури займання.

ЗАСТОСУВАННЯ: наноситься на деревину і дерев'яні конструкції, що не піддаються подальшій механічній обробці. Деревина повинна бути очищена від бруду, пилу, смоли і т. П. Якщо поверхня деревини вражена деревофарбованими грибами (синявою), рекомендується видалити їх Neomid 500, відповідно до інструкції. Дерев'яні поверхні, що підлягають обробці антипіреном, не повинні бути пофарбовані або оброблені плівкоутворюючими сумішами. Перед застосуванням NEOMID 450-1 необхідно перемішати. Можливі два способи обробки деревини: 1. Нанесення робочого розчину на поверхню деревини за допомогою валика, пензля з синтетичним ворсом, фарбопульта в 2-4 шари (до досягнення необхідних витрат) без проміжної сушки. 2. Занурення матеріалу в робочий розчин. Час витримки в робочому розчині - 3-5 хвилин. Ємності та обладнання для роботи з препаратом повинні бути виготовлені з пластмаси, скла, нержавіючої сталі, алюмінію. Температура оброблюваної поверхні повинна бути не нижче + 5 ° С. Нанесення розчину має бути рівномірним по всій оброблюваній поверхні. Оброблену деревину слід захистити від попадання води і атмосферних опадів на строк не менше 48 годин при температурі 16-20 ° С і відносній вологості повітря 60%. Через 12-14 днів після обробки деревину можна покривати алкідними лакофарбовими матеріалами, наприклад, деревозахистними лессирующими сумішами NEOMID BiO COLOR ULTRA або CLASSIC або акриловими ЛФМ, такими як NEOMID BiO COLOR AQUA лаки серії NEOMID на водній основі. Неомід 450-1 не сумісний з лакофарбовими матеріалами на акрил-уретановій основі. При використанні інших лакофарбових матеріалів необхідно в непомітному місці провести пробне фарбування для визначення сумісності отриманих покриттів. При обробці деревини Засобом для Вогнезахисту деревини Неомід 450 - 1 з подальшим фарбуванням час висихання лакофарбового покриття збільшується. В процесі експлуатації необхідний періодичний контроль оброблених поверхонь. При виявленні порушень цілісності захищених поверхонь (тріщини, відколи й ін.) Або активного вимивання засобу необхідно провести повторну обробку.

ВИТРАТИ: Для досягнення I групи вогнезахисної ефективності витрати засобу повинні скласти не менше 250 г / м2, для досягнення II групи вогнезахисної ефективності - не менше 150 г / м2 оброблюваної поверхні, без обліку збитків. !!! Не покривати сумішами на акрил-уретановій основі. Повна інформація з контролю якості робіт з вогнезахисту представлена в ДСТ Р 53292-2009. Засоби для вогнебіозахисту деревини «Неомід 450-1» для внутрішніх і зовнішніх робіт випускається в тонованому * безбарвному вигляді (див. Маркування на упаковці). * Тонування деревини служить для контролю якості проведених вогнезахисних робіт. Колір партій може відрізнятися. При покупці складів різних партій для отримання рівномірного кольору оброблюваної поверхні необхідно попередньо змішати партії в одній ємності. Для обробки поверхонь, що несуть декоративну функцію або підлягають подальшій фінішній обробці необхідно використовувати безбарвну суміш.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: При роботі використовувати індивідуальні засоби захисту: окуляри, гумові рукавички, захисний одяг, при нанесенні фарбопультом додатково використовувати респіратор. При попаданні засобу на слизові оболонки або шкірні покриви - змити великою кількістю води. При необхідності звернутися до лікаря.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ: Транспортувати будь-якими видами транспорту окремо від харчових продуктів. Берегти від дітей. Зберігати в сухому місці, захищаючи від прямих сонячних променів, при температурі від + 5 ° С до + 40 ° С в щільно закритій оригінальній тарі. Допускається до 5 циклів заморожування. Після розморожування і перемішування властивості зберігаються. Після відкриття продукт використовувати протягом 14 днів. Засіб для вогнебіозахисту деревини Неомід 450-1 Пожаровибухобезпечний. Утилізація згідно СанПіН 2.1.7.1322-03.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ: Гарантійний термін зберігання 18 місяців.

СКЛАД: Органічні і неорганічні антипірени, вода. Допускається помутніння або наявність невеликої кількості осаду.