Неомид 440.  Антисептик для зовнішніх робіт
  • 1,2
  • 6
  • безбарвний

Неомид 440. Антисептик для зовнішніх робіт

ТМ NEOMID

ПРИЗНАЧЕННЯ: NEOMID 440 засіб для зовнішніх робіт. Призначений для захисту деревини різних порід від гниття, враження пліснявими грибами, які руйнують і забарвлюють деревину, комахами-деревоточцями та короїдами, водоростями, мохами, лишайниками на строк до 20 років (якщо закритий складом, що утворює плівку, наприклад, лесуючим складом NEOMID BiO COLOR). Знижує ступінь висушенного розтріскування торців круглих лісопиломатеріалів, забезпечуючи рівномірність усадки дерев'янних будинків. Використовується як захисне просочування для обробки зовнішніх дерев'янних стін, балок, несучих брусів, перекриттів, лаг, віконних і дверних блоків, кроквяних систем, огорож, а також інших елементів конструкцій із деревини різного призначення. Здатний як запобігати біовраженню, так і зупиняти процеси руйнування деревини біологічними агентами, які вже почалися. Не змінює структуру деревини, не перешкоджає подальшій обробці, склеюванню і фарбуванню.

ФАСОВКА: Пластикові каністри вагою 5 л, 10 л.

ЗАСТОСУВАННЯ: Захистити поверхні, які не потребують обробки, від потрапляння засобу. Очистити оброблювану поверхню від бруду, пилу, відшарувань старої фарби і т.п. Якщо поверхня деревини вражена грибами, які забарвлюють її (синявою), рекомендується початкова обробка відбілювачем NEOMID 500, який дезинфікує і повертає деревині природний колір. Під час нанесення можливе тонування деревини, що обумовленене її сортністю та породою. Протягом 2 тижнів повертається природний колір. NEOMID 440 – концентрат. Перед застосуванням концентрат збовтати, потім розвести водою у співвідношенні: 1:19. Під час розведення препарату виходить емульсія кольору кави з молоком. Концентрацію робочої емульсії потрібно збільшити до 1:15, якщо під час зберігання деревини до чи після обробки відносна вологість повітря перевищує 80%.

Можливі два способи обробки деревини:
1. Рівномірне нанесення робочої емульсії на поверхню деревини за допомогою валика, щітки із синтетичним ворсом чи будь-якого розприскуючого пристрою; 2. Занурення матеріалу в робочу емульсію. Для обробки таким способом можна використовувати посудини із пластику чи нержавіючої сталі. Час витримки в робочій емульсії не менше 2 хвилин. Такий спосіб найбільш ефективний для обробки більшої кількості пиломатеріалів в промислових умовах.

ВИТРАТА робочої емульсії100-200 г/м2 без урахування втрат. Роботи потрібно проводити в добре провітрюванних приміщеннях чи на відкритому повітрі при температурі навколишнього середовища та оброблюваної поверхні не нижче +5 °С. Оброблену деревину слід захистити від попадання води та атмосферних опадів до повного висихання поверхні (на 24 години при температурі 16-20°С і відносній вологості повітря 60%).

СКЛАД: Похідні ароматичних алкоголятів, стабілізатор.
Гарантійний термін зберігання концентрату не менше 24 місяців, робочої емульсії – 14 днів (в щільно закритій тарі)."