Неомид 430 есо.  Антисептик-консервант невимивний
  • 5
  • 1
  • безбарвний

Неомид 430 есо. Антисептик-консервант невимивний

ТМ NEOMID

ПРИЗНАЧЕННЯ: NEOMID 430 Eco - консервуючий невимиваючий антисептик для зовнішніх і внутрішніх робіт. Забезпечує максимальний захист деревини різних порід у важких умовах експлуатації, в тому числі при тривалому контакті з грунтом і вологою. Захищає від поразки дереворазрушающими і деревофарбованими пліснявими грибами, водоростями, мохами, а також комахами-червицями на термін до 35 років. Максимальний захист досягається шляхом глибинної просочення. Застосовується для обробки причалів, терас, альтанок, фундаментів, чорних підлог, каркасів стін, балок, перекладин, крокв, стовпів та інших дерев'яних виробів і конструкцій. Хімічно зв'язується з деревиною. Не вимагає обов'язкового забарвлення ЛФМ, може використовуватися в якості захисного біоцидного просочувача перед фарбуванням. Надає деревині зеленуватий колір, який з часом може змінитися до сірого або бурого."

ЗАСТОСУВАННЯ: Захистити поверхні, які не потребують обробки, від попадання засобу. Очистити оброблювану поверхню від бруду, пилу, будь-яких видів покриттів. Деревину, уражену синявою, обробити відбілювачем NEOMID 500. Перед застосуванням NEOMID 430 Eco перемішати, потім розвести водою у співвідношенні 1: 9. Обробку деревини можна проводити двома способами:
1. Нанесення робочого розчину (за допомогою пензлика, валика, будь-якого розпилювального пристрою) в 2-3 шари з проміжним сушіннями по 20-30 хвилин. 2. Занурення матеріалу в робочий розчин на 2-5 хвилин.
Роботи проводити в добре провітрюваних приміщеннях або на відкритому повітрі при температурі навколишнього середовища і оброблюваної поверхні не нижче + 5 ° С. Оброблену деревину слід захистити від попадання води, атмосферних опадів до повного висихання (не менше 48 годин при температурі 16-20 ° С і відносній вологості повітря 60%). Фіксація засобу в деревині відбувається протягом 15 днів, у цей період деревину можна використовувати для будівельних робіт, але рекомендується захистити від попадання води, атмосферних опадів і контакту з грунтом."

ВИТРАТИ засобу для струганої деревини - 150-250 г / м2, для пиляної деревини - 250-400 г / м2.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: NEOMID 430 Eco не сумісний із захисними сумішами на основі хрому. Слід уникати контакту концентрату NEOMID 430 Eco з мідними сплавами. При роботі з NEOMID 430 Eco використовувати індивідуальні засоби захисту: захисний одяг, рукавички, респіратор, окуляри. При попаданні на шкіру або в очі - промити великою кількістю води. При необхідності звернутися до лікаря.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ: Транспортувати окремо від харчових продуктів. Берегти від дітей. Зберігати в провітрюваному приміщенні в щільно закритій заводській тарі при температурі від + 5 ° С до + 40 ° С. Гарантійний термін зберігання концентрату 18 місяців, робочого розчину - 5 діб. Засіб зберігає свої властивості після 5 циклів заморожування-розморожування. Пожаровибухобезпечний.
Утилізація згідно СанПіН 2.1.7.1322-03."

СКЛАД: Синергічна суміш комплексних сполук міді та функціональні добавки. Не містить сполук арсену і хрому.