Неомид 400. Антисептик для внутрішніх робіт
  • 5
  • 1
  • безбарвний

Неомид 400. Антисептик для внутрішніх робіт

ТМ NEOMID

ПРИЗНАЧЕННЯ: NEOMID 400 - деревозахисний засіб на водній основі для внутрішніх робіт. Призначено для захисту деревини на термін до 25 років від гниття, поразки дереворуйнівними і деревофарбованими пліснявими грибами, комахами-червицями і короїдами.
Здатне як запобігати біопоразки, так і зупиняти процеси руйнування деревини біологічними агентами, які вже почалися. Може застосовуватися як антисептичний грунт під фарбування NEOMID BiO COLOR.
Не змінює колір і структуру деревини, не перешкоджає подальшій обробці, склеюванню і забарвленню."

ЗАСТОСУВАННЯ: При нанесенні можливе незначне тонування деревини, обумовлене її сортністю і породою, а так само наявністю попередньої обробки. Тому рекомендується зробити пробне нанесення на невелику ділянку деревини.
NEOMID 400 - концентрат. Перед застосуванням розвести концентрат водою у співвідношенні 1: 5. Концентрацію робочого розчину слід збільшити до 1: 3, якщо при зберіганні деревини до або після обробки відносна вологість повітря перевищує 80%. Для розведення можна використовувати ємкості з будь-яких матеріалів.
Очистити оброблювану поверхню від бруду, відшарувань старої фарби і т.п. Якщо поверхня деревини вражена деревофарбованими грибами, рекомендується первісна обробка відбілювачем NEOMID 500, що дезінфікує й відновлює природний колір деревини. За допомогою пензля, валика з синтетичним ворсом або будь-якого розпилювального пристрою рясно і рівномірно нанести робочий розчин. Витрати готового розчину: 100 - 250 г / м2. Роботи проводити при температурі навколишнього середовища і оброблюваної поверхні не нижче + 5 ° С. Оброблену деревину слід захистити від попадання води і атмосферних опадів до повного висихання поверхні, на 24 години при температурі 16-20 ° С і відн. вол. повітря 60%. Для продовження терміну роботи засобу, оброблену поверхню слід захистити будь-яким плівкоутворюючим засобом, наприклад, NEOMID BiO COLOR або лаками серії NEOMID.
При необхідності захисту деревини від загоряння після використання антисептика NEOMID 400, обробити поверхню вогнезахисними сумішами (NEOMID 450, NEOMID 450-1)."

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: При виготовленні робочого розчину і роботі з ним використовувати індивідуальні засоби захисту: окуляри, рукавички, захисний одяг. При попаданні на шкіру - змити великою кількістю води. При попаданні в очі - негайно промити струменем проточної води протягом 10-15 хвилин. При необхідності звернутися до лікаря.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ: Транспортувати окремо від харчових продуктів. Берегти від дітей. Зберігати в щільно закритій оригінальній тарі, при температурі від +5 до +40°С, оберігати від дії прямих сонячних променів. Допускається до 5 циклів короткочасного охолодження. Після розморожування і перемішування властивості зберігаються. Гарантійний термін зберігання концентрату 24 місяці, готового розчину - 14 днів. NEOMID 400 пожаровибухобезпечний. Утилізація згідно СанПіН 2.1.7.1322-03

СКЛАД: синергетична суміш четвертинних алкіламмоніевих з'єднань і неорганічних речовин. Не містить заборонених в ЄС і РФ хімічних речовин.