Лак НЦ грунтувальний порозаповнюючий БП
  • 2
  • безбарвний

Лак НЦ грунтувальний порозаповнюючий БП

ТМ ХІМРЕЗЕРВ

ТУ У 24.3-24712930-012-2004

 

Коротка назва

ЛАК ГРУНТУЮЧИЙ  ПОРОЗАПОВНЮЮЧИЙ  

 

Сфера застосування

Для грунтування поверхні і заповнення пор деревини під алкідні, поліуретанові і нітроцелюлозні покриття. Лак порозаповнюючий може бути використаний для матового оздоблення виробів з деревини, експлуатованих всередині приміщень і для грунтування паркетних підлог під покриття алкидуретановыми і поліуретановими лаками.

Властивості

містить порозапвнювач , який полегшує шліфування. Швидко сохне, економить витрату нітроцелюлозних, поліуретанових, паркетних лаків.

Склад

являє собою розчин нітроцелюлози та смоли алкіду в суміші органічних розчинників з введенням спеціальних наповнювачів і добавок для порозаповнення , полегшення шліфування, підвищення гладкості покриття.

Підготовка поверхні

 поверхня деревини перед нанесенням повинна бути сухою (вологість не більше 10 %), ретельно відшліфованою, очищеною від пилу і бруду. При необхідності лак розбавляють розчинником 646 або 647. Забороняється використовувати розчинники, що містять уайт-спірит або сольвент

Нанесення покриття

Порозаповнюючий нітроцелюлозний лак  необхідно ретельно перемішати. Наносять в один шар на підготовлену поверхню методом наливу, розпилення, пензлем, валиком, тампоном.
Час висихання до ступеня 3 при (18-22)
0С не більше 1 години. Перед нанесенням оздоблювальних лаків поверхню необхідно ретельно відшліфувати і знепилити для забезпечення гарної адгезії. Для завершальної обробки використовують нітроцелюлозні, поліуретанові, алкідні лаки.

3,Витрати матеріалу

На один шар  (90-120) г/м2

Гарантійний термін зберігання

1 рік

Фасовка

0,8кг; 2,0кг; 36 кг

 

Фізико-хімічні показники

 

 

Назва показника

Значення показника

Зовнішній вигляд покриття

Шовковисто-матове однорідне покриття без шагрені

Час висихання  до ступеню 3 при температурі 18-22°С, год, не більше.

1

Масова частка нелетких речовин, %, не менше

                           23

Твердість покриття за маятниковим приладом ТМЛ-2124 (маятник А), відносні од., не менше

0,2