Лак ПФ-170
  • 0,8
  • 17
  • 1,9
  • безбарвний глянцевий

СКЛАД:

Лак ПФ-170 являє собою розчин в органічних розчинниках пентафталевой смоли, модифікованої полувисихающім рослинним маслом з додаванням сикативу.

ПРИЗНАЧЕННЯ:

Лак ПФ-170 призначений для отримання атмосферостійких покриттів по заздалегідь підготовленим поверхням при будівництві та ремонті, переважно по поверхнях з алюмінію і його сплавів, і в якості добавки в гліфталеві і пентафталеві емалі для підвищення блиску покриттів.

УМОВИ ЗАСТОСУВАННЯ:

Лак ПФ-170 наносять кистю або фарборозпилювачем не менш, ніж у два шари на чисту поверхню. Для розведення лаку застосовують ксилол, сольвент або суміш одного з цих розчинників з уайт-спіритом у співвідношенні 1: 1. Перед застосуванням після зберігання при негативних температурах лак витримують протягом 24 годин при кімнатній температурі, ретельно перемішують. При утворенні плівки на поверхні - профільтрувати.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:

Забарвлювані поверхні повинні бути чистими і сухими. Дерев'яні поверхні циклюють, шліфують і знепилюють. До нанесення лаку ПФ-170 на дерев'яну поверхню вона може бути оброблена спеціальним порозаполнителем, оліфою, морилкою. Поверхня металу повинна бути зачищена до блиску від іржі і окалини. Очищена поверхня обезпилюється ізнежирюється, для чого протирається дрантям, змоченою в уайт-спірит.

ВИТРАТА:

Витрата лаку на одношарове покриття: 55-60 г / м².

ВИСИХАННЯ:

Час висихання кожного шару: 72 години при t ° C 18-20 ° С.

ОЧИЩЕННЯ ІНСТРУМЕНТУ:

По закінченні робіт забарвлень інструмент промивають ксилолом або сольвентом. Кисті витирають сухою ганчіркою і рясно змащують рослинним маслом.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:

При проведенні фарбувальних робіт, а також після їх закінчення необхідно ретельно провітрити приміщення. Для захисту рук застосовувати гумові рукавички. Не допускати потрапляння в органи дихання і травлення. При попаданні лаку на шкіру промити її теплою водою з милом. Берегти від дітей!

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ:

Лак ПФ-170 зберігають у щільно закритій тарі, далеко від приладів опалення, електричних пристроїв, харчових продуктів, у місцях, недоступних для дітей, оберігають від вологи і прямих сонячних променів.

ЗБЕРІГАННЯ:

Гарантійний термін зберігання - 12 місяців з дня виготовлення. Берегти від вогню!