Лак поліуретановий паркетний Protex WOOD LINE
  • 9
  • 0,64
  • 1,9
  • 0,63
  • 1,95
  • 9,1
  • 9,3
  • безбарвний глянцевий
  • безбарвний напівматовий
  • безбарвний матовий

Лак поліуретановий паркетний Protex WOOD LINE

ТМ PROTEX

ЛАК ПОЛІУРЕТАНОВИЙ ПАРКЕТНИЙ WOOD LINEТУ У 24.3-34099990-014:2007

Сфера застосування: Однокомпонентний паркетний лак на основі уретанового масла для захисту і декоративної обробки паркету та інших виробів із деревини.

Властивості: - добре розтікається при нанесенні (не залишає слідів від пензля); - швидко сохне; - має високу твердість, еластичність, стійкість до стирання і подряпин, води і миючих засобів; - надає паркету вишуканий зовнішній вигляд і надійний захист; - не має різкого запаху (не містить ароматичні вуглеводні), використовуються безсвинцеві сикативи.

Підготовка поверхні: Поверхню паркету циклюють, шліфують і очищають від пилу і бруду. Перед нанесенням лаку рекомендується загрунтувати паркет одним шаром швидковисихаючого нітроцелюлозного заповнючого грунту WOOD LINE , після чого поверхню через 4 години треба злегка відшліфувати і очистити. У разі необхідності процедуру повторити. Якщо термін сушіння грунту перед нанесенням лаку перевищив 4 години можливе зменшення адгезії лаку з грунтовим шаром. В цьому випадку поверхню необхідно злегка ошкурити наждачним папером і розм'якшити нітроцелюлоз ним розчинником. В якості ґрунтувального шару можливо використовувати паркетний лак, через 12 годин після нанесення поверхню шліфують і знову наносять паркетний лак.

Нанесення покриття: Паркетний лак WOOD LINE ретельно перемішати перед застосуванням (особливо матовий і напівматовий лак, що містять у своєму складі матуючі агенти, які при зберіганні можуть випасти в осад). У разі необхідності розбавити синтетичним розчинником THINNER SYNTHETIC (до 5%). Наносити щіткою з м'яким ворсом або валиком на суху поверхню в 3 - 4 шари з проміжною сушкою між шарами 5 годин при температурі від плюс 18 ° С до плюс 22 ᴼС. Якщо інтервал між шарами перевищив 5 годин, поверхню слід злегка відшліфувати тонкою шкіркою, очистити і продовжити роботу. Лакове покриття набирає фізичну і хімічну стійкість через 4 дні.

Ступінь глянцю (60о): Глянцевий ~ 90, Напівматовий ~ 40, Матовий ~ 20

Витрати матеріалу: На один шар (70-100)мл/м2 або (60-90) г/м2

Гарантійний термін зберігання: 2 роки

Фасовка : 0,7л; 2,1л

Фізико-хімічні показники

Зовнішній вигляд покриття - Рівне, однорідне, глянцеве, напівматове чи матове

Час висихання до ступеню 3 при температурі 18-22°С, год, не більше - 5

Масова частка нелетких речовин, %, не менше - 52

Стійкість покриття лаку до статичного впливу води при температурі (20±2)°С, год., відразу після іспитів, не менше - 3

Стійкість покриття лаку до статичного впливу води при температурі (20±2)°С, год., через 24 год. після іспитів не менше - 5

Твердість покриття за маятниковим приладом ТМЛ-2124 (маятник А), відносні од., не менше - 0,18