Лак поліуретановий паркетний
  • 1
  • 1,8
  • 0,75
  • 17
  • безбарвний глянцевий
  • безбарвний напівматовий
  • глянцевий
  • безбарвний матовий

Лак поліуретановий паркетний

ТМ ХІМРЕЗЕРВ

ЛАК ПОЛІУРЕТАНОВИЙ ПАРКЕТНИЙ       ТУ У 24.3-34099990-014:2007

Сфера застосування: Однокомпонентний паркетний лак на основі уретанового масла для захисту і декоративної обробки паркету та інших виробів із деревини.

Властивості: - добре розтікається при нанесенні (не залишає слідів від пензля); - швидко сохне; - має високу твердість, еластичність, стійкість до стирання і подряпин, води і миючих засобів; - надає паркету вишуканий зовнішній вигляд і надійний захист; - не має різкого запаху (не містить ароматичні вуглеводні), використовуються безсвинцеві сикативи.

Склад: Розчин уретанізованого лаку в уайт-спіриті з доданням сикативу і функціональних добавок.

Підготовка поверхні: Поверхню паркету циклюють, шліфують і очищають від пилу і бруду. Перед нанесенням лаку рекомендується загрунтувати паркет одним шаром швидковисихаючого нітроцелюлозного заповнючого грунту , після чого поверхню через 4 години треба злегка відшліфувати і очистити. У разі необхідності процедуру повторити. Якщо термін сушіння грунту перед нанесенням лаку перевищив 4 години можливе зменшення адгезії лаку з грунтовим шаром. В цьому випадку поверхню необхідно злегка ошкурити наждачним папером і розм'якшити нітроцелюлоз ним розчинником. В якості ґрунтувального шару можливо використовувати паркетний лак, через 12 годин після нанесення поверхню шліфують і знову наносять паркетний лак.

Нанесення покриття: Паркетний лак ретельно перемішати перед застосуванням (особливо матовий і напівматовий лак, що містять у своєму складі матуючі агенти, які при зберіганні можуть випасти в осад). У разі необхідності розбавити уайт-спіритом (до 5%). Наносити щіткою з м'яким ворсом або валиком на суху поверхню в 3 - 4 шари з проміжною сушкою між шарами 5 годин при температурі від плюс 18°С до плюс 22°С. Якщо інтервал між шарами перевищив 5 годин, поверхню слід злегка відшліфувати тонкою шкіркою, очистити і продовжити роботу. Лакове покриття набирає фізичну і хімічну стійкість через 4 дні.

Ступінь глянцю (60°): Глянцевий ~ 90, Напівматовий ~ 30-40, Матовий ~ 20.

Витрати матеріалу: На один шар (80-100) г/м².

Гарантійний термін зберігання: 18 місяців.

Фасовка: 0,8 кг, 1,8 кг, 17 кг

Фізико-хімічні показники

Зовнішній вигляд покриття - Рівне, однорідне, глянцеве, напівматове чи матове.

Час висихання до ступеню 3 при температурі 18-22°С, год, не більше - 7

Масова частка нелетких речовин, %, - 44-52

Стійкість покриття лаку до статичного впливу води при температурі (20±2)°С, год.. , відразу після іспитів, не менше - 3

Стійкість покриття лаку до статичного впливу води при температурі (20±2)°С, год., через 24 год. після іспитів не менше - 5

Твердість плівки за маятниковим приладом ( маятник Кеніга),с., не менше- 50