ЛАК ПФ-170 МАЛЯР

ТМ МАЛЯР

СКЛАД: Лак ПФ-170 являє собою розчин в органічних розчинниках пентафталевой смоли, модифікованої напіввисихаючим рослинним маслом з додаванням сикативу.

ПРИЗНАЧЕННЯ:  Лак ПФ-170 призначений для отримання атмосферостійких покриттів по, заздалегідь підготовленим, поверхням, переважно з алюмінію і його сплавів. При будівництві та ремонті, і в якості добавки в гліфталеві і пентафталеві емалі для підвищення блиску покриттів. Лак ПФ-170 також можна використовувати для лакування та декоративної обробки дерев’яних виробів та поверхонь – балконів, вікон, дверей, дачних меблів, які експлуатуються зовні та всередині приміщень.

ВЛАСТИВОСТІ: Лак ПФ-170 характеризується підвищеним блиском, еластичністю, водо- та атмосферостійкістю.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ: Поверхня, яку покривають лаком повинна бути чистою та сухою. Дерев'яні поверхні циклюють, шліфують і знепилюють. До нанесення лаку ПФ-170 на дерев'яну поверхню, вона може бути оброблена спеціальним захистним просочувачем, оліфою, морилкою. Поверхня металу повинна бути зачищена до блиску від іржі і окалини. Очищена металева поверхня знепилюється. знежирюється, для чого протирається ганчіркою, змоченою в уайт-спіриті.

УМОВИ ЗАСТОСУВАННЯ: Лак ПФ-170 наносять кистю, валиком або фарборозпилювачем не менш, ніж у два-три шари на чисту поверхню. Перед застосуванням лак ретельно перемішати. Для розведення лаку застосовують ксилол, сольвент або суміш одного з цих розчинників з уайт-спіритом у співвідношенні 1: 1. Після зберігання при негативних температурах лак витримують протягом 24 годин при кімнатній температурі. При утворенні плівки на поверхні – лак профільтрувати. Час висихання кожного шару лаку «на відлип» при температурі 18-22° С - 8-10 годин. Остаточний час висихання 72 години при 18-22° С.

ВИТРАТА: Витрата лаку на одношарове покриття: 60-90 г / м².

ВИСИХАННЯЧас висихання покриття: 72 години при температурі 18-22°С.

ОЧИЩЕННЯ ІНСТРУМЕНТУ: По закінченні робіт забарвлень інструмент промивають ксилолом або сольвентом. Кисті витирають сухою ганчіркою і рясно змащують рослинним маслом.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ: При проведенні фарбувальних робіт, а також після їх закінчення необхідно ретельно провітрити приміщення. Для захисту рук застосовувати гумові рукавички. Не допускати потрапляння в органи дихання і травлення. При попаданні лаку на шкіру промити її теплою водою з милом. Берегти від дітей!

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ: Лак ПФ-170 зберігають в закритих приміщеннях при температурі від -40°С до +40°С, у щільно закритій тарі, далеко від приладів опалення, електричних пристроїв, харчових продуктів, у місцях, недоступних для дітей, оберігають від вологи і прямих сонячних променів.

ЗБЕРІГАННЯ: Гарантійний термін зберігання - 12 місяців з дня виготовлення.

Берегти від вогню!