ЛАК АКРИЛОВИЙ ОР ДЛЯ КАМЕНЮ WET STONE PROTEX
  • 0.85
  • 2.1
  • 40
  • безбарвний глянцевий

Лак акриловий ОР для каменю WET STONE PROTEX

ТМ PROTEX

ЛАК ПРОСОЧУВАЛЬНИЙ ДЛЯ КАМЕНЮ WET STONE

ТУ У 24.3-36421656-033:2010

ПРИЗНАЧЕННЯ: лак акриловий WET STONE призначений для захисно-декоративного покриття цегли, штучного та натурального декоративного каменю, бетону, черепиці, вапняку всередині і зовні приміщень. Надає мінеральній поверхні ефекту «мокрого каменю». Утворює міцну прозору плівку, запобігає появі цвілі, висолів, захищає від дії атмосферних опадів. Може використовуватися для обробки декоративної кам'яної і цегляної кладки на фасадах і цоколях будівель, огорож, пам'ятників, тротуарної плитки. Лак може застосовуватися для uрунтування і знепилювання бетонної підлоги при фарбуванні фарбою для промислових підлог «Люкс- Бетон». Зберігає декоративні та захисні властивості протягом тривалого часу. Лак не вимагає розведення.

ВЛАСТИВОСТІ: добре захищає від зовнішніх впливів навколишнього середовища - вологи, сонця, води; зберігає яскравий вигляд і структуру каменю. Лак на акриловій основі - захищає від УФ світла; швидко сохне - до 1 години; запобігає появі висолів; можна наносити при низьких температурах до -10°С.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: вперше оброблювані кам'яні поверхні повинні бути сухими і чистими від пилу, бруду, слідів масел. Раніше пофарбовані поверхні повинні бути очищеними від старого, відшарованого покриття і потім відшліфовані. Нові свіжі бетонні та вапняно-цементні поверхні, перед фарбуванням, слід витримати протягом 28 діб. Висоли прибрати сталевою жорсткою щіткою.

Лак перед застосуванням перемішати і нанести в 1-3 шари методом «мокрий по мокрому» пневматичним розпиленням, валиком або пензлем. Час висихання при температурі (23±2)°С не більше 1 години. При зниженні температури навколишнього середовища час висихання збільшується.

ВИТРАТА МАТЕРІАЛУ: витрати лаку на одношарове покриття - (65-100) мл/м² або (60-90) г/м².

ОЧИЩЕННЯ РОБОЧИХ ІНСТРУМЕНТІВ: Відразу по закінченні робіт очистити інструменти розчинником 646 або 647.

СКЛАД: розчин акрилової смоли з додаванням органічного розчинника (ксилол) та функціональних добавок.

БЕРЕГТИ ВІД ВОГНЮ!

ГАРАНТІЙНИЙ ТЕРМІН ЗБЕРІГАННЯ: 2 роки

Фізико-хімічні показники:

Зовнішній вигляд: непрозорий перламутровий розчин. Безкольоровий. Дозволяється опалесценція

Час висихання до ступеню 3 при температурі  23°С, год, не більше: 1

Вміст нелетких речовин, %, не менше - 17

Категорія 6 (f)-SB-700 г/л ЛОС

Фактичний вміст -690 г/л ЛОС