Лак водно-дисперсійний  паркетний  «PREMIUM»
  • 5
  • 1
  • безбарвний глянцевий
  • безбарвний напівматовий
  • безбарвний матовий

ЛАК ВОДНО-ДИСПЕРСІЙНИЙ ПАРКЕТНИЙ «PREMIUM»

ТМ PROTEX

Лак водно-дисперсійний  паркетний  «PREMIUM»

ТУ У 24.3-34099990-024:2007

 

Призначення: Водно-дисперсійний уретан-акриловий паркетний лак PREMIUM застосовується в промислових умовах та в побуті для лакування дерев’яних поверхонь, які експлуатуються в середині приміщень. Призначений для лакування паркету, дерев’яної підлоги, сходів та дверей. А також для меблевих фасадів, поверхонь столу, дерев’яних елементів декору.

Склад: Вода, уретан-акрилова дисперсія Bayer, спеціальні добавки.

Властивості: Лакове покриття характеризується стійкістю до стирання та подряпин. Лакова плівка стійка до миючих засобів. Лак готовий до використання.  Продукт екологічно безпечний.

Підготовка поверхні: Поверхня повинна бути сухою, чистою, без залишків мастики та  воску. Паркет необхідно циклювати до видалення старого покриття. Не застосовувати для лакування поверхонь, вкритих раніше алкідними, алкід-уретановими та нітроцелюлозними матеріалами.

Нанесення:  Перед застосуванням лак ретельно перемішати та витримати 15-20 хвилин. Лакувати паркет валиком, пензлем або пневматичним розпиленням. При необхідності лак розбавити водою не більше 5%. Підготовлену поверхню рекомендовано  загрунтувати Ґрунтовкою для паркету PREMIUM. Лакувальні роботи проводити при температурі повітря від +10°С до +30°С і вологості повітря не вище 70%. Лак наносити в 2-4 шари з проміжною сушкою кожного шару до двох годин. Кінцеву міцність покриття набуває через 3-5 діб. Установка меблів рекомендована не раніше ніж за 3-4 тижні.

Застереження:  Не рекомендовано  проводити лакувальні роботи при попаданні на поверхню прямих сонячних променів, на протягах та при значному запиленні приміщення. Інтенсивне очищення лакованої поверхні миючими засобами рекомендується не раніше ніж за 3-4 тижні. 

Витрати лаку: 1л лаку покриває (8-10)м² поверхні, або (100-150)г на 1м² одношарового покриття.

Умови зберігання: Берегти від замерзання. Зберігати при температурі від +5°С до +30°С у сухому та провітрюваному приміщенні подалі від джерел тепла. Уникати прямих сонячних променів.   

Заходи безпеки: Лак водно-дисперсійний незаймистий. Зберігати та транспортувати в герметично закритій тарі. Для захисту рук використовувати гумові рукавички. В разі попадання лаку на шкіру або в очі, промити великою кількістю води. Після використання продукту за призначенням, тару щільно закрити та відправити на побутове звалище. При правильному використанні згідно з  призначенням, лак не є небезпечним для здоров’я.

 

Вироблено в Україні.

 

Гарантійний термін зберігання 18 місяців в герметично закритій тарі.

З питань дій після закінчення терміну зберігання звертатися до підприємства  виробника.