Змивка іржі ТМ ХІМРЕЗЕРВ
  • 1
  • 0,5
  • Прозорий

Змивка іржі ТМ ХІМРЕЗЕРВ

ТМ ХІМРЕЗЕРВ

Змивка іржі ТУ У 20.5-37168270-037:2012

Склад:ортофосфорна кислота, активна комплексна сполука, вода.

Призначення:для видалення прошарка іржі до 40 мкм з пошкоджених корозією поверхонь металоконструкцій з метою покращення адгезії та отримання якісного лакофарбового покриття.

Властивості:змивка перетворює іржу в розчинну плівку, яка легко змивається водою.

Підготовка іржавої поверхні для нанесення змивки:

- зачистити поверхню від бруду, пилу та іржі, що відшарувалася;

- поверхню обов’язково знежирити уайт-спіритом, сольвентом або іншим розчинником.

Використання:з метою отримання якісного лакофарбового покриття змивку охайно нанести пензлем, валиком на іржаву металеву поверхню. Час дії змивки складає 3-5 хвилин в залежності від товщини прошарка іржі. Поверхня після обробки набуває темно-синього кольору. Після обробки поверхню змити водою та витерти насухо до чистого металу. В разі необхідності змивку нанести повторно. Впевнившись, що з поверхні видалена вся змивка і поверхня суха, на поверхню металу нанести лакофарбове покриття. Не допускати зберігання обробленого чистого металу без лакофарбового покриття, в зв’язку з тим, що може повторно утворитися іржа.

Умови безпечного використання, зберігання, утилізування:роботи зі змивкою проводити з використанням засобів захисту рук, очей і у добре провітрюваному приміщенні. Змимку зберігати, транспортувати у щільно закритій тарі. Після використання за призначенням пляшки повинні бути щільно закриті закупорювальними засобами та відправлені на побутове звалище.

Гарантійний термін придатності – 2 роки з дати виготовлення.