Неомид Bіо ремонт.  Засоби для обробки мінеральних поверхонь
  • 0,5
  • безбарвний

Неомид Bіо ремонт. Засоби для обробки мінеральних поверхонь

ТМ NEOMID

ПРИЗНАЧЕННЯ: Призначенний для знищення бактерій, плісневих грибів та їхніх спор (котрі можуть негативно впливати на здоров'я людей та тварин), а також мохів, лишайників, водоростей, всередині та зовні приміщень (в житлових кімнатах, кухнях, ваннах, туалетах, банях, гаражах, підвалах, на фасадах і фундаментах будівель, пам'ятників і т. д.). Забезпечує захист від повторної появи біоуражень на строк до 12 років. Рекомендується обробляти поверхні перед шпаклюванням, фарбуванням, наклеюванням шпалерів, укладанням кахельної плитки та підлогових покриттів.

ФАСОВКА: 0,5 л, 0,5л триггер.

ЗАСТОСУВАННЯ: Роботи проводити при температурі навколишнього середовища та оброблюваної поверхні не нижче +5 °С. Знищення: Добре зросити поверхню із відстані 10-20 см, мінімум через 1-2 години видалити плісняву за допомогою скребка, металевої щітки, щітки із синтетичним ворсом. Для забезпечення захисту від повторного біоураження нанести засіб повторно.

Захист: Суху чисту поверхню зросити із відстані 10-20 см, далі захистити її від попадання води та атмосферних опадів до повного висихання поверхні (на 24 години при температурі 16-20°С і відносній вологості повітря 60%).

ВИТРАТА: 100 – 150 г/м2

СКЛАД: Біоциди, вода. Не містить заборонених в ЄС і України хімічних речовин. Не підлягає обов'язковій сертифікації. Термін зберігання 24 місяців. "