Неомид 600. Знищувач цвілі (готовый раствор)
  • 1
  • 0,5
  • безбарвний

Неомид 600. Знищувач цвілі (готовый раствор)

ТМ NEOMID

ПРИЗНАЧЕННЯ: Неомид 600 миттєво видаляє сірий наліт, ефективно і швидко знищує гриби, мохи, лишайники, водорості, бактерії з бетону, цегли, каменю та інших мінеральних поверхонь.
Фасовка: пластиковий бутель з тригером 0,5 кг
ЗАСТОСУВАННЯ: Перед використанням NEOMID 600 поверхні, що не потребують обробки, слід захистити від попадання засобу. Перед використаням засобу необхідно перевірити поверхню на реакцію у непомітному місці. При роботі з препаратом рекомендується викорис-товувати місткості і устаткування з пластмаси або скла. Емульсію нанести щіткою, валиком з синтетичним ворсом або за допомогою розбризкуючого пристрою, через 15-30 хвилин ретельно змити водою, використовуючи пензель, валик або щітку. При необхідності обробку слід повторити.

При виконанні робіт необхідно провітрювати приміщення. Роботи слід проводити при температурі нав-колишнього середовища і оброблюваній поверхні не нижче +5°С.

Витрати робочої емульсії складають100-200 г/м2 в залежності від типу оброблюваного матеріалу.

Для захисту очищеної поверхні від повторного ураження рекомендується обробити її засобом NEOMID BiO Ремонт, який захистить від біоуражень на термін до 12 років. СКЛАД: Водний розчин, що містить в собі хлор, стабілізатор, активатор. Не містить заборонених в ЄС і РФ хімічних речовин. Не підлягає обов'язковій сертифікації.

Увага! Можливе освітлення кольорових поверхонь. Перед використанням необхідно перевірити поверхню на реакцію в непомітному місці.

Термін зберігання 12 місяців."