Неомид 570.  Засіб для очищення фасадів будівель від іржі (концетрат)
  • 1
  • 0,5
  • безбарвний

Неомид 570. Засіб для очищення фасадів будівель від іржі (концетрат)

ТМ NEOMID

ПРИЗНАЧЕННЯ: Неомид 570 призначений для видалення іржі з металевих, бетоних, емальованих і кам'яних поверхонь. Зупиняє та відвертає корозійне руйнування. Може використовуватися для підготовки поверхні металів перед нанесенням порошкових чи рідких лакофарбових покриттів. Після застосування NEOMID 570 на поверхні металу утворюється щільна захисна плівка з комплексних сполук, що не розчиняються у воді, яка забезпечує високий захист від корозії на строк до 12 років. Після обробки металева поверхня може покриватися будь-якими лакофарбовими сумішами. Засіб підвищує адгезію фарби до оцинкованих та інших металевих поверхонь.

Фасовка: пластикова каністра 1 л.

ЗАСТОСУВАННЯ: Неомид 570 – концентрат. Перед застосуванням концентрат розвести водою у співвідношенні 1:2. Поверхні з пошкодженим емалевим покриттям рекомендуєьтся обробляти 2 і більше разів, або використовувати концентрат.
1. Видалення відкладень з бетону, кераміки, емальованих і кам'яних поверхонь: розпилювачем, синтетичною губкой, щіткою з синтетичним ворсом чи валиком рівномірно нанести розчин на оброблювану поверхню. Через 10-20 хвилин змити залишки засобу водою. За необхідності процедуру повторити.
Витрата 100 - 250 г/м2. На час дії засобу оброблену поверхню необхідно захистити від попадання води та атмосферних опадів;
2. Видалення – перетворення іржі в захистну плівку на поверхні металів.
Видалити іржу, що відшаровується. Щіткою із синтетичним ворсом чи синтетичною губкою нанести розчин на осередок корозії. Хімічна реакція відбувається на протязі 20-30 хвилин. Після обробки залишки засобу змити с поверхні водою. На час дії засобу оброблену поверхню необхідно захистити від попадання води та атмосферних опадів. Роботи проводити при температурі навколишнього середовища та оброблюваної поверхні не нижче +5°С.

Витрата робочого розчину: 100 - 200 г/м2.

СКЛАД: Комплексоутворювач, розчинник, інгібітор корозії. Не містить заборонених в ЄС і України хімічних речовин.

Не підлягає обов'язковій сертифікації.

Термін зберігання 24 місяців.

Увага! Містить кислоту!