Неомид Н2О стоп. Гідрофобізуючий засіб  - Вологоізолятор
  • 5
  • 1
  • безбарвний

Неомид Н2О стоп. Гідрофобізуючий засіб - Вологоізолятор

ТМ NEOMID

Призначення.

Неомид H2O Stop (Neomid H2O Stop) - просочення для каменю вологоізолятори надає водовідштовхувальні і самомоющіеся властивості наступним будівельним матеріалам: керамічна і силікатна цегла, піщаник, штучний і природний обробний камінь, тротуарна плитка, шлакоблоки, бетон, газобетон, пінобетон, вапняк, гіпс, гіпсокартон і т.п. Водовідштовхувальна рідина для просочення каменю використовується в цементно-піщано сумішах, при виробництві бетонів, штукатурок, тротуарної плитки і обробного каменя з метою додання водовідштовхувальних властивостей і підвищення морозостойкості. Neomid H2O Stop рекомендується до застосування при проведенні комплексних робіт по захисту фасадів будівель і реставрації. Застосовується для гідрофобного захисту стін фундаменту, для захисту від капілярної піднімається вологи (капілярного підсосу). Запобігає появі висолів. Перешкоджає зволоженню стін, підвищуючи їх теплоізоляційні властивості і термін служби. Водооталкивающая просочення для каменю працює як самостійне захисне покриття, при цьому зберігаючи паропроникність конструкцій. Підвищує термін служби будівельних матеріалів і конструкцій. Не перешкоджає подальшій фарбуванні олійними фарбами і обклеювання шпалерами. Поверхні, раніше оброблені препаратом Неомид Н2О Stop не рекомендується обробляти фарбами, шпаклівками і т.д. на водній основі.

Застосування.

Неомид H2O Стоп - концентрат водооталкивающая просочення для каменю.

Можливі два способи застосування засобу:

1) Нанесення на поверхню. Для виготовлення робочого розчину концентрат розвести водою у співвідношенні 1: 2. У випадках, якщо оброблювані поверхні піддаються постійному інтенсивному впливу вологи, рекомендується підвищити концентрацію до 1: 1. Готовий розчин можна використовувати для створення водовідштовхувального покриття протягом 24 годин. Перед застосуванням поверхню очистити від пилу і забруднень. Якщо поверхня має ознаки біопоразки, перед застосуванням Neomid H2O Stop слід провести обробку антисептиком антіплесень Neomid BiO Ремонт. При наявності на поверхні мінеральних висолів рекомендується перед застосуванням водовідштовхувальним просочення провести обробку засобом - антісоль Неомид 550. За допомогою кисті, валика зі штучним ворсом або фарбопульта рясно нанести Neomid Н2О Stop на суху очищену поверхню. Нанесення має бути рівномірним, без пропусків. При нанесенні розчину водовідштовхувальним просочення на поверхні з штукатурки, пісковика, силікатної цегли, облицювального каменю, гіпсу, бетону, середня витрата складає 250-350 г / м2. При нанесенні розчину на поверхні з червоної цегли середня витрата складає 200-250 г / м2. При нанесенні розчину на поверхні з газобетону середня витрата складає 350-500г / м2. Досягнення водовідштовхувального ефекту відбувається за 48 годин. Протягом цього часу, оброблений матеріал повинен бути захищений від впливу води та атмосферних опадів.

2) Введення в будівельні суміші. У будівельні суміші вводиться з водою замішування. У готовому розчині частка Neomid Н2О Stop повинна становити (1,5-2,0)% від обсягу води замішування (на 100л + 2л готового розчину Neomid Н2О Stop).