Неомид для снятия обоев. Засіб для зняття шпалер із знезаражюючим ефектом
  • 0,5
  • безбарвний

Неомид для снятия обоев. Засіб для зняття шпалер із знезаражюючим ефектом

ТМ NEOMID

Призначення.

Неомид 300 (Neomid 300) - засіб для зняття шпалер, яке відповість на питання, які постають перед кожним хто збирається робити ремонт: чим зняти шпалери? І як зняти шпалери?. Даний засіб полегшить процес зняття шпалер, проведе знезараження стін і залишків шпалер (за допомогою вхідного до складу біоциди). Засіб для зняття шпалер запобігає потраплянню в повітря небезпечного пилу зі спорами мікроорганізмів, знижує ризик виникнення алергічних реакцій та інфекційних захворювань. Нейтралізує запах затхлості. Швидко вбирається і проникає в старі шпалери, на глибину до 10 шарів. Перед обклеюванням новими шпалерами або фарбуванням стін, рекомендується використовувати антіплісняву «Neomid Bio Ремонт засіб від цвілі», яке забезпечує ефективний захист від цвілі на строк до 12 років.

Застосування.

Ізолювати чутливі до впливу води ділянки меблів, двері і т.д. Розчин нанести на стіни щіткою або голчастим валиком. Залежно від типу шпалер, час дії засобу для зняття шпалер «NEOMID Bio Ремонт» становить 5 - 10 хв. Якщо шпалери важкі або текстурні, то розчин необхідно нанести ще раз. Після цього шпалери зняти рівномірно, смугу за смугою, використовуючи при необхідності шпатель.

Переваги.

Високо ефективний, відшаровує будь-які типи шпалер, один флакон дозволяє обробити до 250 м2 поверхні (за рахунок концентрованої форми) Містить біоцид, дезінфікуючий і захищає стіни перед фарбуванням або обклеюванням новими шпалерами .Совместім з антисептиком від цвілі «Neomid Bio Ремонт».

Дозування.

Легкі і середні шпалери: Розмішати - 300 - 350 мл складу в 10 л води. Важкі, миються шпалери, текстурні шпалери з дисперсійним покриттям: Розмішати - 500 мл складу в 10 л води.

Зберігання

У щільно закритій тарі при t вище 0 ° С.

Термін придатності.

Годен протягом 3 років з дати виготовлення.

Склад.

20-25% неіоногенний ПАР, біоцид, піногасник.